Filtry

Hotel - Penzion Johanka

Pension Okamžitá rezervace
Háj 158, 43191 Loučná pod Klínovcem Ukázat na mapě
3,6

Hotel Johanka se nachází pod severními svahy Klínovce. V této lokalitě je možné provozovat v zimě lyžařské sporty a v létě pěší nebo cykloturistiku.

Díky blízkosti německého Oberwiesenthalu je možno využít i bobovou dráhu, kabinovou lanovku , či navštívit termální lázně "Warmbad". V obci Měděnec je otevřena pro návštěvníky bývalá šachta na dobývání měděné rudy, v které je možno získat a nechat si opracovat vlastnotučně vykopaný polodrahokam.Krušné hory nabízí v dnešní době krásné přírodní scenérie báječné pěší procházky. Mužete houbařit, nebo se jen tak toulat. Pokoje v Hotelu Johanka jsou vybaveny WC a Sprchou. Kapacita ubytováníje 28 lůžek. 8 dvoulůžkových 1 třílůžkový a 2 čtyřlůžkové pokoje.Parkoviště pro 20 automobilů, garáž pro motocykly.


Okolí

Hotel se nachází v Háji pod Klínovcem, pouhých 700m od Klínovce (1244m), sjezdovek a dalšího kulturního nebo sportovního vyžití. Díky blízkosti německého Oberwiesenthalu je možno využít i bobovou dráhu, kabinovou lanovku , či navštívit termální lázně "Warmbad". V obci Měděnec je otevřena pro návštěvníky bývalá šachta na dobývání měděné rudy, v které je možno získat a nechat si opracovat vlastnotučně vykopaný polodrahokam.Krušné hory nabízí v dnešní době krásné přírodní scenérie báječné pěší procházky. Mužete houbařit, nebo se jen tak toulat.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Přednáškový sál Směnárna Taxi TV místnost Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard Lyžařský vlek 0.3 km Půjčovna kol 0.3 km Půjčovna lyží 0.3 km Půjčovna sportovního vybavení 0.3 km Šipky Tenisový kurt - venkovní 10 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.5 km Houbaření Lov Vlaková zastávka 5 km Bar Kavárna Pivnice Restaurace Vinárna Zahrádka

Pokoje

Pokoje v Hotelu Johanka jsou vybaveny WC a Sprchou.

Recenze

Paní v předchozí recenzi byla asi otrávená My jsme tam byly ,cisto, sice malé pokoje ale útulné,sprchy byly na pokoji dostačující,voda tekla,teplo také bylo. Super jídelní lístek, bohatý výběr nápojů jak alko i nealko. Obsluha ochotná, čisté oblečená, usměvavá, vhodně oblečená,pan kuchař výborně vaří. Snídaně bohatá,až na tu paní co psala předchozí recenzi měli nevychované děti které dělali bordel na prostředním patře a paní vysedávala s parťáka na baru a chlastal víno jak alkoholička,a neustále hejkala na obsluhu i po pracovní době, a přitom jejich děti tam tam rvali a dupali. Paní servírka, která tam i uklízí pokoje asi nebude uklízet ve večerní róbě tak si vzala uklizeci dreskot, protože jsme ji viděli jak uklízí a jak jsme přišli na jídlo tak voněla a byla čisté a vhodně oblečená.
kratochvilovailonka 10.2017

KATASTROFA Jedním slovem KATASTROFA! V tomto ubytovacím zařízení jsme byli poprvé a rozhodně naposledy! Užívat název hotel, pro tuto ubytovnu, je ostudou pro skutečné hotely! Jediným důvodem našeho setrvání byla předem uhrazená platba a hlavně naše děti, kterým jsme nechtěli zkazit prodloužený víkend. 2lůžkové pokoje jsou tak malé, že se nedají ani otevřít dveře - zaseknou se o postel. Podomácku vyzděné koupelnové kouty s WC sice na každém pokoji, ale MEZI WC A POSTELÍ NENÍ ANI 1,5m a oddělené jsou POUZE posuvnými plastovými zástěnami (harmoniky)!!! Nad a pod touto harmonikou je 5 cm díra! Polička s věšákem přímo nad záchodovou mísou! Ručníky vhodné jen jako hadr na podlahu a rohožky byly ŠPINAVÉ a použité po předchozích hostech! HYGIENA = 0! Sprcha za trest – namydlíte si vlasy, úplně
Zuzana L 10.2017

Motorkářský sjezd Byli jsme zde s naší partou. Motorky nám dali do garáže,zapálili kvůli nám gril kde nám grilovali báječná žebírka ,vepřové steaky a kuřecí křidýlka vše ve velice umírněné cenové relaci. Mohli jsme sedět i po zavírací hodině,¨. Nic nebyl problém. Velice ochotný personál. Ubytování v příjemných, čistých pokojích se sociálním zařízením. Za 360.-Kč na osobu se snídaní to bylo téměř zadarmo. Zase rádi přijedeme.
xkovarpetr 08.2017

Fajn prodloužený víkend na horách Stávily jsme si přijemný víkend na horách. Fajn snídaně, pohodová atmosféra, pokoj menší ale se sprchou a toaletou. Byl tam úžasný klid. Užili jsme si výlety na kole do okolí. Kdo chce relaxovat, doporučuji
Lukáš H 08.2017

S partou na horách Bylo nás dvanáct a byli jsme mile překvapeni dobrým ubytováním i službami. Dokonce nám dovolili hrát večer na kytaru a nedělali problém s otvírací dobou. Pro naší partu ideální malý hotýlek s malými ale čistými a útulnými pokoji. Moc se nám tu líbilo. Každý den jsme dělali nějaký výšlap a krušné hory jsou opravdu krásné.
xsejrkovaj 07.2017

Dostupnost a rezervace

Stravování

Disponujeme bohatým jídelním lístkem který jistě uspokojí všechny skupiny zákazníků. Vaříme i typicky česká jídla. Snídaně je podávána formou švédských stolů. V případě, že si vyberete ubytování s polopenzí začínáte vždy večeří, která se podává v 18h.

Jak se k nám dostat?

Dopravní dostupnost je buď vlakem nebo autobusem . Nejbližší zastávka je 6 km. Po domluvě vás hotelové vozidlo doveze do hotelu i z hotelu.