Filtry

Horský Hotel Svahová

Hotel Na poptávku
Svahová 1, 43121 Boleboř Ukázat na mapě

Horský Hotel Svahová nabízí příjemné ubytování v obci Boleboř. Hosté se zde mohou ubytovat v apartmánech pro 2 až 6 osob. K dispozici je také posezení v altánku na zahradě. Připojení k internetu je zde dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. Automobily je možné parkovat přímo před objektem. 


Okolí

Obec Boleboř se nachází nedaleko lesů a okolí nabízí řadu zajímavých atrakcí a krás na poznávání. Jsme velmi oblíbeným ubytovacím zařízením pro turisty, lyžaře, běžkaře či cyklisty.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Dětský koutek Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka Terasa Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Bowling 13.5 km Tenisový kurt - venkovní 9.3 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 14.1 km Autobusová zastávka 9 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 10.1 km Divadlo 9.2 km Houbaření Kino 9.1 km Noční klub 11.6 km Park 1 km Přírodní koupání 1.4 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 11.6 km Bar 9.1 km Kavárna 9.2 km Pizzerie 9.2 km Restaurace 3.3 km Bazén - venkovní 10.8 km Fitness 3.8 km Kadeřnictví/salón krásy 9 km Masáže 11.6 km Parní sauna 9.2 km

Pokoje

Součástí všech pokojů jsou samostatné sociální zařízení a bezplatná wifi síť.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku