Filtry

Horský hotel Flora

Hotel Na poptávku
Dolní Mísečky 156, 51238 Vítkovice Ukázat na mapě
?

Horský hotel Flora na Dolních Mísečkách v Krkonoších. Kapacita 20 pokojů, restaurace, bar, disco, venkovní bazén s vyhřívanou vodou, fotbálek, kulečník, šipky. Všechny pokoje s vlastní koupelnou. WiFi připojení k internetu. Rodinná atmosféra. 800 m od lanovky SkiAreálu Špindlerův Mlýn vedoucí na Medvědín, v blízkosti menší vlek. Ideální výchozí bod pro horské túry. Možnost pořádání firemních a soukromých akcí.

Hotel Flora se nachází v překrásném údolí říčky Jizerky ve známé rekreační oblasti na Dolních Mísečkách v Krkonošském národním parku. Leží v nadmořské výšce 850 m a má ideální polohu pro letní i zimní rekreaci. Je zde čistý vzduch, hluboké lesy a nádherná krajina v okolí. Naleznete klid a pohodu, příjemný odpočinek a odpovídající servis.

V letních měsících je v provozu venkovní vyhřívaný bazén. Můžete si zde zahrát stolní fotbálek, kulečník a další společenské hry. Díky svému umístění v klidném prostředí tu naleznou ráj i rodiny s dětmi.


Okolí

V létě jsou Mísečky výborným výchozím bodem pro pěší hřebenové túry nebo cyklistické turistické trasy, v okolí se dá jít třeba na houby nebo borůvky. Značené turistické trasy Vás zavedou do známých míst jako je Špindlerův Mlýn vzdálený 5 km (je zde letní bobová dráha, velmi oblíbená atrakce pro děti i dospělé), na Zlaté návrší, odtud na Dvoračky, Martinovku, Luční boudu.

Vysoko položené Mísečky mají velmi dlouhou zimu. Ta začíná často už v listopadu a lyžovat se tu dá někdy i o velikonocích. Hotel Flora je vzdálen 850 m od jednoho z největších lyžařských středisek v Krkonoších na Horních Mísečkách, kromě toho ve vzdálenosti asi 300 m je k dispozici i další menší vlek.
Běžkařské tratě na Horních Mísečkách patří k nejlépe udržovaným a jsou vyhledávané širokou veřejností i profesionály.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí TV místnost Billiard Lyžařský vlek 0.3 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.35 km Houbaření Bar Restaurace Bazén - venkovní 0.02 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 3.5 km Turistické trasy v okolí Wellness/lázně 1 km

Pokoje

Hotel Flora disponuje restaurací, barem, společenskou místností a 20 pokoji o dvou až čtyřech lůžkách, vybavenými vlastní koupelnou. Celková kapacita čítá až 60 osob.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Události

V druhé polovině ledna a ve druhé polovině února velké slevy.

Stravování

Na Floře máme restauraci, kde se podávají polopenze.  Restaurace podává minutková jídla i hotovky. Otevřeno je do 23:00. Kapacita čítá cca. 50 míst. Restaurace může sloužit také jako společenská místnost, je tu mimo jiné i televize se satelitními kanály.

Jak se k nám dostat?

K hotelu vede silnička, parkování osobních vozů je možné přímo u budovy. V zimě parkování v případě dobrých sněhových podmínek rovněž u budovy. Centrální parkoviště je vzdáleno asi 300m.