Filtry

Depandance Slezský dvůr

Pension Okamžitá rezervace
Kalvodova 28, 79001 Jeseník Ukázat na mapě
3,0

Depandance Slezský dvůr je umístěna v tiché lokalitě městečka Jeseník.

Hosté se mohou ubytovat ve čtyřech prostorných pokojích, které mohou být, v případě potřeby, až pro 4 osoby. 

Venkovní posezení s možností grilování, terasa. Ideální místo pro rodiny s dětmi.

Automobily mohou hosté parkovat zdarma přímo u objektu. 

Připojení k internetu je dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Kuchyň Terasa Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Lyžařský vlek 1.3 km Minigolf 2 km Půjčovna kol Tenisový kurt - venkovní 1.9 km Autobusová zastávka 1.1 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.2 km Restaurace 1.4 km Bazén - venkovní 1.6 km Bazén - vnitřní 2 km

Pokoje

Čtyři prostorné, v případě potřeby až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a  ledničkou. 

Recenze

Apartmán v Jeseníkách Jedná se o apartmánový dům nedalekého penzionu stejného jména, kam si musíte zajet vyzvednout klíče. Za danou cenu se jedná spíše o levnější ubytování v okolí. Ubytování není špatné, jen jsme řešili problém s teplou vodou, kdy se bojler v koupelně neohřál. Majitelé to sice ochotně řešili, ale stejně jsme byli ten večer bez teplé vody. Rovně společná kuchyň pro čtyři apartmány není úplně ideální a její vybavení poněkud nedostatečné. Je to ideální, když hledáte ubytování pro více rodin na jednom místě.
Daniel P 02.2019

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování Vila Element v prostředí Jeseníků

Oblast Jeseníků je krásný, turisty zatím neobjevený, horský ráj. Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování. Vila Element nabízí prostorné ubytování až pro 17 osob. Kromě vybavení apartmánu mohou hosté využívat společné prostory a služby. Okolí vily nabízí terasu s grilem, samostatné venkovní ohniště připravené na opékání a posezení u ohně. To vše v upravené zahradě obklopené loukami a lesy, jenom 10 minut pěšky z centra města Jeseník.


Stravování

Ubytování je bez stravy s možností si sami připravit v kuchyňce,která náleží k objektu.