Filtry

Hotel Grand

Hotel Na poptávku
Protifašistických bojovníků 337, 46841 Tanvald Ukázat na mapě

Díky výhodné poloze poblíž centra Turnova se nabízí možnost širokého sportovního vyžití. Večer lze využít kulečníkový sál, šipky, stolní fotbal a nebo příležitostné taneční zábavy.


Okolí

V zimních měsících jsou k dispozici lyžařská střediska, v letních měsících je okolí hotelu vhodné pro turistiku, cykloturistiku nebo výlety do Jizerských hor, Krkonoš i známého Českého ráje.

Skiareál Špičák 4 km, Harrachov 14 km, lyžařské a snowboardové školy. Nástupní místa na běžecké tratě (50 km dlouhá Jizerská magistrála). Ideální prostředí pro vyjížky na kolech a pěší turistiku. Přírodní koupaliště v Tanvaldě, v Jablonci a Liberci (13-20 km) kryté bazény, přehrada, aquapark.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Hotelový transport Informační služba Konferenční/společenská místnost Směnárna TV Bowling 0 km Šipky 0 km Stolní tenis 0 km Úschovna jízdních kol Dětské hřiště 0 km Divadlo 0 km Houbaření Jízda na koni Kino 0 km Pizzerie 0 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - vnitřní 0 km Fitness 0 km

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (wc, sprcha), televizí, satelitem a ledničkou. Pokoje jsou nekuřácké s možností využití kuřácké místnosti na patře.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Události

Wifi zdarma v celém hotelu. Možnost platit platební kartou VISA a MASTERCARD.

Stravování

Restaurace o kapacitě 50 míst se nachází v levé části přízemí. Hotelovou restauraci doporučujeme pro klidnější posezení s přáteli, pro naše nejmladší zákazníky je připraven dětský koutek. Nekuřácké prostředí v době oběda je samozřejmostí. Nabízíme možnost uspořádání společenských akcí, obchodních setkání nebo firemních školení.

Snídaně podáváme v hotelové restauraci od 7 do 10 hodin nebo dle dohody.

Pizzerii naleznete v přízemí v pravé části hotelu. Pizzerie s kapacitou 70 míst včetně barového posezení slouží k podávání svačin a obědů.

Extra

Děti od 3 do 12 let 50 % sleva. Zapůjčení kojenecké postýlky vč. peřinek 50,- Kč / noc Poplatek za psa nebo kočku činí 100,- Kč / noc

Jak se k nám dostat?

Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 200 m Vlakové nádraží: 500 m