Filtry

Hotel Starý Mlýn

Hotel Na poptávku
Štefánikova 89, 46822 Železný Brod Ukázat na mapě
Nabízíme Vám příjemný pobyt a wellness služby v našem rodinném hotelu, s originálním interiérem skutečného mlýna. Kvalitní ubytování za skvělé ceny, nadstandardní služby a komfortní zázemí pro návštěvníky Českého ráje a okolí - atraktivní lokalita Maloskalska a Železnobrodska, výborná dostupnost autem i hromadnou dopravou. Společenská a sportovní místnost s vybavením, kuchyňka, uzavřené parkoviště, ... to vše a mnohem víc je pro Vás připraveno v krásné přírodě Českého ráje, klidné části města Železný Brod, v malebném údolí potoka Žernovníka. Starý mlýn - původní objekt válcového mlýna byl přestavěn na stylový hotel. V roce 2017 prošel mlýn rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací a od roku 2018 poskytuje navíc i relax a wellness služby. Nově si mohou hosté prohlédnout exponáty z mlýnské minulosti v našem minimuzeu. V poměru cena - kvalita nabízíme ubytování, které nemá konkurenci v širokém okolí. Jsme ideální volbou pro sportovně a turisticky založené hosty, ale i pro návštěvníky, kteří mají rádi klid a pohodu.

Okolí

Hotel Starý mlýn nabízí kvalitní zázemí pro prožití krásné dovolené či víkendového pobytu. Okolí nabízí bohaté sportovní i kulturní vyžití po celý rok - krásné koupaliště, tenisové kurty, dětské hřiště, golf, turistika, cykloturistika, rafting, horolezectví, rybaření, houbaření, lyžování, a mnoho dalších aktivit. Český ráj kolem Vás - Klokočské skály s hradem Rotštejn, Besedické či Suché skály, Bozkovské dolomitové jeskyně, Maloskalsko, Hruboskalsko, Sedmihorky, Prachovské skály .... Český ráj je plný impozantních hradů, zámků a pamětihodností - mezi nejznámější patří - Trosky, Hrubá Skála, Valdštejn, Sychrov, Hrubý Rohozec, ... a mnoho dalších.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Dětský koutek Informační služba Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Terasa TV Venkovní gril Zahrada Zdravotní středisko 0.3 km Billiard Lyžařský vlek 8 km Půjčovna sportovního vybavení Šipky Stolní hry Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Kino 0.57 km Přírodní koupání 1.7 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Bar 0.5 km Cukrárna 0.4 km Kavárna 0.5 km Pivnice 0.2 km Pizzerie 0.6 km Restaurace 0.2 km Snídaně Zahrádka Fitness Masáže

Pokoje

Nabízíme Vám kvalitní ubytování v útulných 2 - 4 lůžkových komfortně vybavených pokojích a ve dvou letních podkrovních apartmánech až pro 5 a 6 osob.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Našim hostům nabízíme snídaňový servis s donáškou - snídaně na pokoj. Cena snídaně: 140,- Kč/osoba/den. Připravíme pro Vás a doneseme na pokoj snídani, zahrnující: nápoje: káva instantní nebo zrnková (mletá-turecká), čaj (různé druhy), cappuccino, juice, balená voda, ... jídlo: uzenina a sýr (různé druhy), vejce, máslo, džem, med, zelenina, pečivo (dle výběru - chléb, bagetky, kaiserky,...) a něco sladkého, např. piškotový řez. Snídani upravíme podle Vaší chuti, např. jogurt, müsli, cereálie, apod. K dispozici je vybavená kuchyňka, v areálu hotelu zahradní gril, otevřené ohniště s posezením. V blízkém okolí se nachází hospůdky a restaurace.

Extra

ZAJIŠTĚNÍ REZERVACÍ A STORNOPOPLATKY: K zajištění rezervace pro delší a skupinové pobyty, nejžádanější termíny - prodloužené víkendy, kulturní a společenské akce (Železnobrodský jarmark, Skleněné městečko, apod.) a ubytování v letní sezóně (od 1.6. do 31.8.) je třeba uhradit zálohu (bankovním převodem) - provést platbu předem ve výši 50% z celkové ceny. Pokud bude rezervace zrušena, změněna nebo se k pobytu nedostavíte, bude Vám účtováno 50% z celkové ceny pobytu. Zadejte prosím čas příjezdu (v den příjezdu telefonicky upřesnit).

Jak se k nám dostat?

Výborná dostupnost hotelu autem i hromadnou dopravou - vlakem i autobusem (cca 1 km)