Filtry

Zámecký hotel Zlatý Orel

Hotel Okamžitá rezervace
Jiráskova 140, 75301 Hranice Ukázat na mapě
4,8

Zámecký hotel v Hranicích nabízí ubytovací služby svým klientům od listopadu roku 2002, kdy byla dokončena jeho celková rekonstrukce. Celková kapacita hotelu je 41 osob z 19 pokojů. Pro klienty je vyhrazeno parkoviště před hotelem. Doplňkové služby - praní prádla, pokojová služba a prodejna v recepci hotelu. V areálu hotelu zdarma připojení k internetu přes WiFi.


Okolí

Hranice jsou významné kulturní a průmyslové město regionu s výjimečnými přírodními zajímavostmi v okolí. K nejatraktivnějším turistickým zajímavostem patří Hranická propast v Národní přírodní rezervaci Hůrka, Zbrašovské Aragonitové jeskyně a nedaleký hrad Helfštýn. V Hranicích můžete zavítat do letního kina, městského muzea nebo galerii, zahrát si tenis, squash, bowling, golf či minigolf, ... Po okolí vedou četné cyklotrasy a turistické stezky.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.01 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Expresní check-in Expresní check-out Hotelový transport Informační služba Klimatizace Klimatizované veřejné prostory Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.1 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Sekretářské služby Směnárna 0.03 km Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.5 km Bowling 0.5 km Golf 9 km Minigolf 3 km Půjčovna kol 0.05 km Squash/ricochet 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.05 km Diskotéka 0.2 km Divadlo 1 km Jízda na koni Kino 0.5 km Letiště 41 km Park 1 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Bar Cukrárna 0.1 km Kavárna Pivnice 0.05 km Pizzerie 0.1 km Restaurace Snídaně Zahrádka 0 km Bazén - vnitřní 0.5 km Fitness 0.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.05 km Koupele 3 km Masáže 0.2 km Pantofle Perličková vana Sauna Wellness/lázně Župan Catering - varianta A

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Víkend v hranicích Klidné prostředí, vstřícní personál, v restauraci dobrá strava, žebírka můžu doporučit. Klid a pohoda. Pokoj byl vybaven klimatizací, nechybělo žehlící prkno, žehlička rychlovarná konvice fén, utěráky osušky župan a pantofle do wellnes.
anabela309 07.2019

Cóó ? Vajca ??? Zdar děcka ! Tož je venku fajně co ? Už to tak něpalí šak na to že je podzim - nádhera ! Tož se mi po ránu nechtělo robiť, tož si říkám idu na špacír. Však práce nění zajic, neuteče. Tož naraz mě praští cedula jak Brno do oka, pry že poďte k nám na vajca, aj kafe aj džus a parking gratis. Tož šlapu pěšky, tož mi je parking ukradený. No sedám na stolek a čekám. No Slunko se tetelilo ale nic moc hic - co hic, řekl bych, že byla celkem kosa na posedávání venku. Tož však ale měli tu deky, tož sem se zabalil jak pumpa na zimu a čekám. Přišel taky syneček, a pry dobrý děň. Tož ani sem něhlesnul, a zamával mu tým lístkem před očami, co něm mjali parádní fotku s vajcem. Ptal se kafe ? čaj ? Pravim kafe - a on zmizel. Tož se rozhlížim a na dveřach cedula NAPIŠTE NA NÁS RECENCI , tož si
Strecpetr 10.2018

Hotel v centru Hranic Hotel na super místě (v centru města Hranice). Parkoviště u hotelu, výborná restaurace (od snídaní až po večeře). Personál super. Možnost využití privátního wellness, což doporučuji 😉. Lokalita ideální na výlety, spousta zajímavých míst v okolí... Jediné co nám vadilo, byl pokoj bez klimatizace s okny do ulice, která je dlážděna kostkami, několikrát za noc nás probudilo projíždějící vozidlo... Jinak celkově za 4* 😉
Gurman00710 03.2017

Luxusní personál - luxusní prostředí - luxusní všechno Delikatózní oběd s obchodním partnerem v úúúžaasné a klidné restauraci v samotném centru města - skvělý personál, zdvořilý a vstřícný. To je přesně ten přístup, který odlišuje špatnou restauraci od té skvělé!
Radim Martynek 12.2016

Tož trocha toho zázvoru a domací buchtu k tomu Tož děcka, venku je zima jak na sibiři, tož sem hledal flek gde ohřať kosti. A tu vidím na ceduli Čaj a buchta za 69kč. No psali to tam jak basničku, ale tu sem si nězapamatoval. Tož pravím si, synku výzva. Tož du do tej Zámeckej krčmy , no pěkne to tam maju! Hura po schodech dolu , no skoro kavarenské intimčo. Tož jak bylo na ceduli psané bylo, tak aj robka šikovna donesla. Pořadná buchta, a čaj zazvorový, no ešče včil mě pysk palí, tož z čerstveho zazvoru to tam robí! No nečel jsem taku palbu, tak jsem to rychle nudlovým vývarem zajedl! Tož tež něbyl zlý. Taka prima svačinka za pohodový peníz. Jen ty schodky na moje kosti už něsů. A ty na tem vozičků, to musí byť komedie jak idu na zachod přez tolikeré schodky !
Strecpetr 10.2016

Dostupnost a rezervace

Události

Romantický balíček: - ubytování pro 2 osoby na 2 noci - 1,5 hodina relaxu ve wellness - romantická večeře při svíčkách Cena balíčku: 3490,--

Stravování

K hotelu náleží hotelová restaurace, kde se podávají od 7.00 do 10.00 snídaně pro hotelové hosty. Pro veřejnost otevřena od 11.00 do 22.00 každý den, vyjma neděle, kdy je otevřeno pouze do 21.00 Hosté mohou vybírat ze široké nabídky vín a specialit šéfkuchaře.

Extra

Sleva na nedělní pobyty. Nabízíme také prostory k pořádání firemních školení, předváděcích akcí, oslav, atd. Pro tyto účely využíváme salonek o celkové kapacitě 35 osob. Cena za 1 hod. – 200,- Kč. Celková kapacita pivnice je cca 70 míst.

Jak se k nám dostat?

Taxi v místě. Zastávka: 100 m Autobusové nádraží: 1500 m Centrum: 150 m Vlakové nádraží: 2000 m