Filtry

Hotel Krystal

Hotel Okamžitá rezervace
Masarykova 152, 76326 Luhačovice Ukázat na mapě
Odpočívejte v pohodlí našeho hotelu a užijte si Vaši dovolenou v jednom z našich apartmánů s terasou, kde si každé ráno vychutnáte vaši kávu. K dispozici jsou wellness služby- masáže, sauna, whirlpool. Součást hotelu je 12 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmány. Na každém pokoji je Wi-Fi, TV, klimatizace, Vana/sprcha, minibar.

Vybavení

Parkoviště 0.02 km Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Recepce TV Billiard 1.2 km Bowling 1.2 km Golf 2.6 km Tělocvična/sportovní hala 0.7 km Tenisový kurt - venkovní 1.2 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.45 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.4 km Kino 0.6 km Park 0.7 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Bar 0.05 km Cukrárna 0.05 km Kavárna 0.05 km Pivnice 0.2 km Restaurace 0.03 km Bazén - venkovní 0.6 km Bazén - vnitřní 0 km Kadeřnictví/salón krásy 0.4 km Koupele 1.2 km Masáže 1.2 km Perličková vana 1.2 km Sauna 1.2 km Wellness/lázně 1.2 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.