Filtry

Hotel Villa Conti

Hotel Na poptávku
Nové Město - Latrán 25, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
V hotelu je k dispozici trezor, fax, scanner a kopírka.

Okolí

Prohlídka zámku a památek v Českém Krumlově a okolí.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.5 km Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Cateringové služby Dětský koutek Expresní check-in Expresní check-out Hotelový transport Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.02 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Průvodce Směnárna 0.01 km Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zdravotní středisko 0.2 km Aerobik 4 km Bowling 0.5 km Golf 8 km Půjčovna kol 0.3 km Půjčovna sportovního vybavení 0.3 km Squash/ricochet 4 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 0.05 km Divadlo 0.5 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.3 km Noční klub 0.05 km Park 0.4 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Bar 0.02 km Cukrárna 0.02 km Internetová kavárna 0.02 km Kavárna 0.02 km Pivnice 0.1 km Pizzerie 0.02 km Restaurace 0.01 km Snack bar Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka Bazén - vnitřní 1.5 km Fitness 4 km Jóga 4 km Kadeřnictví/salón krásy 0.3 km Masáže Sauna 0.2 km Catering - varianta A

Pokoje

K dispozici 4 komfortně vybavených dvolůžkových pokojů v romantickém slohu a 3 Suite. Pokoje jsou vybaveny TV a koupelnou s rohovou vanou. Možnost připojení v hotelu k internetu - wifi.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Extra

Parkování zajištěno v nádvoří pivovaru Eggenberg za poplatek. Pes povolen za poplatek.