Filtry

Zámecký hotel Lednice

Hotel Na poptávku
Zámecké nám. 66, 69144 Lednice Ukázat na mapě
Zámecký hotel Lednice se nachází v bezprostředním sousedství Lednického zámku, přímo v zámeckém parku, který je centrem Lednicko-valtického areálu zapsaného do chráněných památek UNESCO.
Nabízíme dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, dále čtyřlůžkový a pětilůžkový apartmán. Celkem je k dispozici 52 lůžek. V přízemí, nedaleko recepce, je pokoj pro ZTP s bezbariérovým přístupem.

Okolí

Pro poznání jedinečného krajinného komplexu je Zámecký hotel Lednice přirozeným výchozím bodem. Rovinatý terén je jako stvořen pro cykloturistiku, jízdy na koni, nebo v pronajatém kočáře. Zdejší plavební společnost zajišťuje provoz motorových lodí, které vás romanticky dopraví k umělé zřícenině "Janův hrad" a nově i k další dominantě parku, Minaretu.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Informační služba Kanceláře k pronájmu Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Recepce Směnárna Terasa TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Bowling 0 km Půjčovna kol Squash/ricochet 1 km Střelnice 1 km Tenisový kurt - venkovní Aquapark 27 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.7 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.15 km Park 0.1 km Přírodní koupání 2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Cukrárna Kavárna Restaurace Snídaně Vinný sklípek Zahrádka Bazén - vnitřní 9.7 km Wellness/lázně 34 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Zámecký hotel Lednice provozuje zámeckou cukrárnu a restauraci s vynikajícím jídlem a pitím, vybavené zahrádkou v zámeckém parku, která poskytuje příjemné posezení ve stínu slunečníků s výhledem na zámek. Pokoje jsou zcela nově vybaveny, tak aby navozovaly dojem zámeckého prostředí.

Jak se k nám dostat?

Zámecký hotel Lednice se nachází v centru Lednice, přímo na náměstí u vstupu do zámeckého parku.