Filtry

Hotel Terek

Hotel Na poptávku
Dlouhá 670, 41108 Štětí Ukázat na mapě

Hotel TEREK se nachází na okraji města Štětí, v blízkosti řeky Labe. Hotel nabízí 1–3 lůžkové pokoje se soc. zařízením, lednicí a TV. Náročnější klientela má zde k dispozici nové  apartmány se zděnou koupelnou a toaletou, obývacím pokojem s tv, vybavenou kuchyňkou a balkónem. Pro méně náročné klienty máme levnější ubytování formou ubytovny hotelového typu. Kromě hotelových služeb poskytuje hotel také dlouhodobé ubytování pro soukromé osoby i firmy za atraktivní ceny. Hotel je sledovaný 24 hodin denně kamerovým systémem. K dispozici je v hotelu WIFI.

Hotel TEREK má vlastní nehlídané parkoviště, též sledované kamerovým systémem a nonstop recepční službu. Možnost pronajmutí garáže. Dále může nabídnout k pronájmu školící místnost. V hotelu je  WIFI

Téměř ve všech pokojích je televize s kabelovým příjmem. V chodbičce před pokoji je lednice. Každé patro hotelu má k dispozici kuchyňku, vybavenou kuchyňskou linkou a sporákem nebo vařičem.

UBYTOVNA nabízí 2–3 lůžkové pokoje se sociálním zařízením společným pro dva pokoje. Každé dva pokoje mají na společné chodbičce lednici. Na každém patře je kuchyňka, vybavená kuchyňskou linkou, sporákem nebo vařičem.


Okolí

Město Štětí leží na pravém břehu Labe na západním okraji Dubské plošiny. K významným bodům krajiny patří především historicky známá hora Říp (459 m.n.m.) vzdálená 10 km, v nejbližším okolí města pak vrchy Špičák (280 m.n.m.) a Sovice (273 m.n.m.). Město leží 50km severně od Prahy a 15 km od Mělníka.

Přes průmyslový ráz má město velmi krásné okolí a nečekanou nabídku zajímavých sportovně odpočinkových zařízení. V samotném městě je komplex stadionů pro fotbal, házenou, tenis i odbíjenou včetně přilehlého koupaliště.

Na břehu řeky Labe je pěkný areál pro veslaře, kanoisty a jachtaře.

Necelé dva kilometry od města je světový unikát, umělý veslařský kanál Račice, kde se konalo již několik mistrovství světa ve veslování , kanoistice a dračích lodí. Přijdou si tu na své také rybáři a na 5 km okruhu upravené dráhy též cyklisté a příznivci kolečkových bruslí.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Recepce TV Výtah Tělocvična/sportovní hala 0.3 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.05 km Dětské hřiště 0.15 km Diskotéka 0.2 km Houbaření Kino 0.2 km Noční klub 0.1 km Vlaková zastávka 0.5 km Bar 0.2 km Cukrárna 0.3 km Kavárna 0.2 km Pivnice 0.1 km Pizzerie 0.4 km Restaurace 0.15 km Bazén - venkovní 0.5 km Fitness 0.3 km Solárium 0.2 km Nekuřácké prostředí Místo vyhrazené pro kuřáky Aquapark 1 km Cyklotrasy v okolí Park 0.15 km Přírodní koupání 2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Kadeřnictví/salón krásy 0.3 km

Pokoje

Apartmán - dvoupokojový apartmán se zděnou koupelnou a toaletou, ložnicí, obývacím pokojem s kabelovou tv, vybavenou kuchyňkou a balkónem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Hotel nabízí snídaně.  Nejbližší restaurace se nachází cca 150m od hotelu.

Jak se k nám dostat?

Štětí leží nedaleko dálniční trasy D8 Praha – Teplice – Drážďany – Berlín, která umožňuje rychlé spojení do Prahy (40 min). Hotel leží vedle autobusového nádraží, vlakové nádraží je od hotelu cca 500m.