Filtry

Hotel Alexander

Hotel Okamžitá rezervace
Masarykovo náměstí 13, 34901 Stříbro Ukázat na mapě
4,4

Hotel nabízí kapacitu 51 lůžek - 24 pokojů.

1. patro - pokoje typu DeLux a rodinné pokoje. 2. patro - pokoje typu standart. Můžete si u nás vybrat pokoje dle různého typu ubytování i ceny.

Pokoje jsou vhodné jak pro firemní klientelu, tak pro rodiny s dětmi a turisty, kteří třeba jen projíždí a hledají cenově dostupné ubytování.


Okolí

Doporučujeme návštěvu například Hracholuské přehrady, kláštera Teplá, Kladrub, golfového hřiště Alfrédov, světoznámého Plzeňského pivovaru a pro aktivní dovolenou rozsáhlou síť cyklostezek.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Hotelový transport Informační služba Pokojová služba Praní prádla Recepce Sekretářské služby Taxi TV místnost Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.5 km Bowling 1 km Golf 10 km Minigolf 2 km Potápění 2 km Úschovna jízdních kol Diskotéka 0.1 km Houbaření Jízda na koni Kino 3.5 km Lov Rybolov Cukrárna 0.05 km Kavárna Lobby bar Pivnice 0.1 km Pizzerie 0.1 km Restaurace 0.1 km Vinárna 0.01 km Masáže

Pokoje

Každý pokoj nabízí WIFI Internet, který je zahrnut v ceně pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC, TV se satelitním příjmem, trezorem, vlasovým fénem.

Recenze

Skvělá lokalita, krásná vstupní hala Pokoje jsou dobře zařízené, snídaně formou bufetu byla v pořádku. Hotel má lobby, lobby místnost je velmi pěkná. Personál byl milý. Wellness je účtován navíc, bohužel jsme neměli čas to vyzkoušet, ale slyšeli jsme, že je to příjemné. Pravděpodobně se vrátíme znovu:)
Andreita tzk 09.2019

Pobyt v Hotelu Alexander Hotel se nachází na velkém a pěkném náměstí. Co se týká hotelu, tak pokoj byl na solidní úrovni. Snídaně byla dostatečná. Myslíme si, že dnes se už musí pohybovat snídaně na nějaké solidní úrovni a zde nám dostačovala. Wellness bylo velmi pěkné a užili jsme si ho. Pouze jsme byli překvapeni malou obsazeností hotelu, kdy jsme tam byli pouze dva pokoje. Mínusem hotelu je, že nemá restauraci, proto jsme museli navštívit restauraci U Radnice, kde jsme byli moc spokojeni s jídlem i příjemnou obsluhou. V závěru bychom chtěil říci, že nemáme žádných velkých výhrad.
Miroslav1s 05.2018

Malý městský nejlepší hotel Hotel Alexander se nachází na náměstí, kde můžete vidět jediný turistický cíl Stříbro: jeho radnice. Hotel vypadá příjemně zvenčí. Na zadní straně je dostatečné parkoviště. Personál recepce je přátelský a efektivní. Připojení horké vody (v místnosti není žádný vodní sporák) není problém. Výtah je konstruován proti zadnímu štítu. Pokoje jsou dostačující a dobré za cenu. Jsou čisté, dobře udržované, vyhřívané a izolované. Bohužel, Stribro nezůstává nad místem, kde se zastaví na cestě z Prahy do Německa, ale pokud je to, co potřebujete, tento hotel bude v pořádku.
Vijgeblad 12.2017

To je v pořádku Celkově vypadá moudrý, poměrně pěkný hotel. Pokoj byl čistý. V hotelu je fitness centrum. Snídaně nebyla nejlepší a město není můj šálek čaje. Snažili jsme se být trochu dobrodružní tím, že jsme navštívili jinde než v Praze, ale neměli jsme rádi město, které bylo dříve opuštěno do Norimberku. Recepční byla velice užitečná, když přišla na zrušení mých 2 dalších nocí, takže pro ni byla 1 hvězdička.
Antonia B 10.2017

Dvě noční pobyty v práci Příjemné místo, slušné snídaně. Na půvabném náměstí s historickou budovou se hodiny ozvaly, ale neudržely mě. Bylo to docela horko a v horním patře to bylo trochu uklidněné a bez klimatizace, ale ne nesnesitelné, ale pokud jste citlivě na to možná požádat o nižší patro
Jess L 07.2017

Dostupnost a rezervace

Stravování

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů v salonku s výhledem na náměstí a historickou radnici, jejíž známá zvonkohra každou celou hodinu zpříjemňuje pobyt ve Stříbře.

Dále je Vám k dispozici lobby bar od 00.00 do 24.00 hod. Pro obědy a večeře Vám rádi doporučíme výborné restaurace v blízkosti hotelu.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 100 m Autobusové nádraží: 400 m Centrum: 5 m Vlakové nádraží: 2000 m