Filtry

Hotel "U Šimla"

Hotel Okamžitá rezervace
Závodní 1, 36006 Karlovy Vary Ukázat na mapě
3,5

Věříme, že se nám podařilo vytvořit příjemný interiér, ve kterém najdete své útočiště při návštěvě našeho krásného města. Propojením stávající restaurace a nového hotelu vznikl prostorný lobby bar, ve kterém pro Vás rádi uspořádáme rodinné i firemní oslavy. Do lázeňského centra Karlových Varů se od nás dostanete procházkou za 15 minut, autobusem ze zastávky u hotelu nebo samozřejmě autem, které u nás pohodlně zaparkujete na kamerami hlídaném parkovišti.


Okolí

Krom ubytování a dobrého jídla Vám také můžeme nabídnout unikátní golfové hřiště přímo uprostřed dostihového závodiště.

Součástí našeho areálu je také dostihové závodiště s tradicí přes 100 let, kde se pravidelně pořádají prestižní dostihové závody.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Informační služba Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.2 km Pokojová služba Postýlka Taxi TV TV místnost Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zahrada Billiard 2 km Bowling 3 km Golf Horolezectví 2 km Půjčovna kol 1 km Squash/ricochet 3 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Tenisový kurt - vnitřní 0.05 km Úschovna jízdních kol Aquapark 1.8 km Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 3 km Kasíno 2.6 km Kino 3 km Letiště 5 km Noční klub 3 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3 km Kavárna Lobby bar Pivnice 0.8 km Pizzerie 1.9 km Restaurace Zahrádka Bazén - vnitřní 0.5 km Fitness 0.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.9 km Koupele 2.7 km Parní sauna 2.2 km Sauna 2.6 km Wellness/lázně 3 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

8 dvoulůžkových pokojů s přistýlkami 1 apartmá pro 4-6 osob celková kapacita 20 lůžek + 8 přistýlek

Recenze

Dobré jídlo, "vyžilý" pokoj - parkování v uzavřeném areálů, - ochotný personál, - chutná kuchyně (večeře) včetně piva - hodně "vyžilé" vybavení pokoje, proležená postel, - malý výběr jídla a pití u snídaně - větší vzdálenost od centra
Pardub 01.2019

Příjemný pobyt Hotel má pro mě standardní vybavení. Koupelna byla příjemná a pokoj dostatečně veliký - dokonce s gaučíkem, stolkem a dvěma křesílky. Personál byl milý, ačkoliv jsem v recepci chvilku čekala. Pro mě jako pro ranní ptáče byla nevýhodou snídaně až od 8:30.
Irena Š 09.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Události

Na Vaše přání Vám po domluvě rádi připravíme uzavřenou rodinnou i firemní oslavu v našem lobby baru, který se nachází mezi restaurací a hotelem „U Šimla“.

Stravování

Snažili jsme se vytvořit takové prostředí, ve kterém by jsme se my cítili příjemně, skoro jako doma a doufáme, že i Vy se u nás budete cítit stejně. Najdete u nás místa, ze kterých uvidíte a budete viděni i zákoutí, kde nebudete nikým rušeni.

Na našich letních terasách si užijete slunce i stínu a na té v areálu i krásného výhledu na naše zelené závodiště a golfové hřiště.

Náš bar je dostatečně zásoben širokým sortimentem nealko i alkoholických nápojů a naši kuchaři pro Vás připravují pokrmy nejen ze staročeských kuchařek. Každý den nabízíme polední menu a další speciální nabídky.

Extra

Milovníci přírody mohou zajít do zdejších lesů plných nejrůznějších altánků a poutních míst. Zdejší vycházkové lesy se mohou pochlubit cestami dlouhými přes 100km. Až budete v Karlových Varech, nezapomeňte se napít ze zdejších léčivých pramenů a 13. pramenu Becherovka.

Jak se k nám dostat?

Karlovy Vary jsou nejznámějším českým lázeňským městem. Není tedy divu, že zde naleznete mnoho atraktivních míst pro odpočinek nebo Váš volný čas. Hotel U Šimla je svou polohou ideálním zázemím pro Vaše aktivity ve městě. Hotel a hospoda jsou od centra Varů pár minut autem nebo cca 10 minut autobusem.