Filtry

Zámek Nový Berštejn

Hotel Na poptávku
Dubá-Nový Berštejn 10, 47201 Dubá Ukázat na mapě
?

Tento pohádkově oživlý zámek z 16. století byl ještě před 20ti lety ruinou uprostřed nádherné divoké přírody. Pak jej koupil a znovu přivedl k životu bývalý profesionální sportovec Miro Slezák. Zachránil tak krásný zámek s anglickým parkem (10 ha), jenž v minulosti okouzlil mnoho významných osobností, mimo jiné i Albrechta z Valdštejna, Franze Kafku a filmové tvůrce z celého světa. Dnes na zámku majitel s rodinou bydlí a od května do října se zde s manželkou osobně stará o zámecké hosty. Je to místo nabité bohatou historií a domácí atmosférou, kde čas běží jinak. Zámecké prostory nabízí soukromí i velkorysý prostor a jsou domácími s láskou zařízeny dobovým nábytkem. V rozlehlém parku se nachází sportovní areál s bazénem (20 m), golfovým hřištěm (9 jamek), tenisovými kurty a dětským hřištěm. FAMILY FRIENDLY.


Okolí

V okolí jsou krásné skalní útvary, zbytky skalních hrádků a divoká příroda se spoustou zvěře a lesních plodů, která si získá Vaše srdce. Tato krajina Vám nabízí vše, nač si vzpomenete: pramenitou vodu, potoky, jezera a rybníky s přírodním koupáním, močály i rašeliniště, doliny, skály, hory, zříceniny, hrady a zámky, samoty a usedlosti, koňské farmy i unikátní lidové stavby v původních vesničkách.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Klimatizace Recepce Sekretářské služby TV Zahrada Billiard Golf Tenisový kurt - venkovní Dětské hřiště Jízda na koni Bar Restaurace Zahrádka Bazén - venkovní Fitness Masáže Perličková vana Sauna

Pokoje

Zámek Berštejn nabízí několik typů pokojů s celkovou kapacitou 70 lůžek, z toho 16 prostorných obvykle dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou, 5 více pokojových suite. Všechny hotelové pokoje jsou s láskou zařízené historickým nábytkem a často krásnými kachlovými kamny. Liší se výjimečnou, romantickou atmosférou umocněnou staletími. Z většiny pokojů je překrásný výhled do zámeckého parku. Koupelny jsou vybaveny sprchou, v suite navíc i vanou.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Extra

Restaurace s terasou pro hotelové hosty, konferenční sál pro 100 osob a 3 salónky s kapacitou 12 až 30 osob, společenské salónky s otevřenými krby, samostatná dětská herna, billiard, fitness, sauna, whirlpool, masáž. Venku sportovní areál s bazénem (20 m), golfovým hřištěm (9 jamek), tenisovými kurty (wimbledonská i umělá tráva), volejbalovým hřištěm, petanque, dětským hřištěm. Možnost jízdy na koních. SPECIÁLNÍ NABÍDKA: Při ubytování na dvě a více noci jako benefit tenis a Golf Green Fee zdarma. Zvýhodněné rodinné pobyty s dětmi. V předem domluveném čase je možné zahrát si golf i s dítětem v kočárku (výhoda pro ženy). Romantické svatby na klíč s ubytováním, hostinou, zábavou a s obřady v zámeckém parku nebo v zámku, které oddává zámecká paní. Filmová lokalita, zázemí pro filmaře, včetně servisu pro VIP.