Filtry

HOTEL GARNI VILDŠTEJN

Hotel Na poptávku
Česká 75, 35134 Skalná Ukázat na mapě
?
Hotel Garni-Vildštejn a restaurace Hospůdka na chaloupce se nachází v městečku Skalná s vodním románským hradem, 15km od Chebu a nedaleko hraničních přechodů do SRN. Hotel nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Hotelovým hostům je k dispozici společná TV+SAT, internet, kulečník, sauna, whirpool, masáže, posilovna a uzamykatelné parkoviště v areálu hotelu.

Okolí

Městečko Skalná s vodním románským hradem Vildštejn z 12. století leží 15 km od historického města Cheb, nedaleko hraničních přechodů do SRN. Skalná nabízí výlety do nedalekých západočeských měst Františkovy Lázně - 5 km, Mariánské Lázně - 45 km a Karlovy Vary - 60 km. Zajímavé jsou také nedaleké kulturní památky - hrady Seeberg, Loket, Chebský hrad, klášter Teplá či zámek Kynžvart Nabízí se zde možnost výletů pro pěší i cyklisty do překrásné okolní přírody obklopující Skalnou.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Hotelový transport Informační služba Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.04 km Pokojová služba Taxi Zahrada Billiard Bowling 15 km Golf 6 km Lyžařský vlek 20 km Minigolf 6 km Potápění 20 km Půjčovna kol Šipky 0.05 km Squash/ricochet 1.5 km Stolní tenis Střelnice 20 km Tělocvična/sportovní hala 0.15 km Tenisový kurt - venkovní 0.15 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 6 km Divadlo 6 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 6 km Kino 14 km Lov Noční klub 6 km Rybolov Bar 0.15 km Cukrárna 0.15 km Kavárna 0.15 km Pivnice 0.02 km Pizzerie 0.2 km Restaurace 0.15 km Snídaně Zahrádka 0.15 km Bazén - venkovní 6 km Bazén - vnitřní 6 km Fitness Kadeřnictví/salón krásy 0.05 km Masáže Perličková vana Sauna Solárium 6 km Wellness/lázně 6 km

Pokoje

Pro hosty jsou připraveny útulně vybavené jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

V rámci hotelu se hostům nabízí využít služeb restaurace "Hospůdka na Chaloupce", vzdálená 150 m od hotelu, která nabízí příjemné posezení v útulné chaloupce s kuřáckou a nekuřáckou restaurací.