Filtry

Hotel Kačenka

Hotel Na poptávku
Králíky-Dolní Hedeč 120, 56169 Králíky Ukázat na mapě

Malý rodinný hotel Kačenka v alpském stylu se nachází nad městem Králíky na Hoře Matky Boží s nádherným panoramatickým výhledem na okolní krajinu (Orlické hory, Rychlebské hory a masív Králického Sněžníku) v blízkosti kláštera na Hoře Matky Boží, známého jako klášter na Hedeči. Hotel nabízí ubytování dvou až čtyřlůžkové pokoje, restauraci a bar. Vaše lyže uschováte v lyžárně a zavazadla v úschovně, na recepci je též k dispozici trezor.

Parkovaní možné přímo u hotelu a bezplatné připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí. 

 


Okolí

Město Králíky leží v podhůří Orlických hor na silnici Hradec Králové – Ostrava, 5 km od hraničního přechodu s Polskem, mezi pohořím Králického Sněžníku a Orlickými horami. Kačenka je nástupním místem pro četné turistické trasy, které vedou povětšinou rozsáhlými lesními porosty.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Informační služba Obchodní centrum 2.6 km Pokojová služba Směnárna 3 km Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard 2.3 km Bowling 3.6 km Lyžařský vlek 7.6 km Půjčovna kol 7 km Stolní hry Tenisový kurt - venkovní 1.8 km Autobusová zastávka 0.06 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 1.9 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2.7 km Bar Cukrárna 0 km Kavárna 2.3 km Pivnice 2.3 km Pizzerie 7 km Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka Bazén - venkovní 2.3 km

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a vlastní koupelnou, která je vybavena vanou nebo sprchou a fénem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Hotel disponuje vlastní restaurací s příjemnou domácí atmosférou a výbornou kuchyní. Možnost objednání snídaní a večeří z menu.

Jak se k nám dostat?

Autobusová zastávka se nachází 60 m od penzionu, vlakové nádraží 2700 m.