Filtry

Hotel Bělohlávek

Hotel Na poptávku
Holoubkov 20, 33801 Holoubkov Ukázat na mapě

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho Hotelu Bělohlávek a restaurace. 

Pokud k nám zavítáte na jednu či více nocí nebo ochutnat naší domácí kuchyni, věříme, že se u nás budete cítit jako doma.

Cyklistická kola je možno zdarma uschovat v uzamykatelné hotelové úschovně kol.

V přízemí Hotelu je Vám k dispozici prostorná restaurace a nekuřácký salonek s příjemným posezením. 

Disponujeme celkem 50 lůžky ve 12 pokojích. Dva pokoje jsou jednolůžkové, šest dvoulůžkových, dva trojlůžkové a tři čtyřlůžkové (všechny pokoje jsou s možností přistýlky).

Samozřejmostí je bezplatné internetové Wifi připojení v prostorách Hotelu.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.08 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Přírodní koupání 0.3 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.8 km Pivnice Restaurace 0.12 km Domácí mazlíčci Venkovní gril Kavárna Zahrádka

Pokoje

Čisté a útulné pokoje Vám jsou k dispozici. Bezkonkurenční úroveň ubytování v Hotelu Bělohlávek za nejnížší ceny je zárukou Vašeho spokojeného pobytu. Každý pokoj má svou individualitu, některý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem.


Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Celková kapacita restaurace je 50 míst, k pořádání menších oslav a setkání je možno využít i salonek s kapacitou 25 osob.    Za příznivého počasí Vás rádi obsloužíme v naší zahradní restauraci s kapacitou 50 míst.    Nabízíme poctivou domácí českou kuchyni - můžete si vybrat z našeho stálého nabídkového jídelního lístku nebo ochutnat naše vyhlášené polední menu.   Restaurace je také skvělým místem k pořádání svateb a jiných akcí.    V naší restauraci přijímáme všechny standardní platné stravenky.