Filtry

Penzion na Hostici

Pension Na poptávku
Číměř 85, 37832 Číměř Ukázat na mapě
?

Číměř se nachází na cestě z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice tedy na území České Kanady a  je vlastně její vstupní branou.
Tuto oblast nádherné přírody s nejčiščím vzduchem v Čechách a vynikajími podmínkami pro rekreaci a sport vymezují historické  Slavonice s nádherným náměstím, Nová Bystřice kde je konečná stanice historického vláčku a Kunžak, který leží na územní hranicí mezi Čechy a Moravou.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.01 km Nekuřácké prostředí TV Zahrada Golf 5 km Lyžařský vlek 3 km Minigolf Půjčovna kol 5 km Půjčovna lyží 3 km Střelnice 3 km Tělocvična/sportovní hala 5 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Tenisový kurt - vnitřní 5 km Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 5 km Houbaření Jízda na koni Rybolov Restaurace Zahrádka

Pokoje

Všechny pokoje jsou nekuřácké. Parkování u penzionu, hlídané kamerovým systémem. Kapacita ubytování penzionu je  10 osob. Pokoje je možné flexibilně přispůsobit jako: dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové pokoje. Součástí každého pokoje jsou: WC a koupelna vybavena sprchou, WIFI free, LCD TV.

 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.