Filtry

HOTEL U ČESKÉ KORUNY

Hotel Okamžitá rezervace
Tomkova 180, 50003 Hradec Králové Ukázat na mapě
3,8

Příjezd do hotelu (Check-in)

Ubytování v hotelu je možné od 14.00 hod. Recepce je otevřena denně do 21.00 hod. Jiné časy jsou možné, ovšem pouze po předchozí dohodě, a to buď telefonicky nebo emailem. Vždy se snažíme vyhovět přání zákazníka k jeho naprosté spokojenosti.

 

Při příjezdu obdržíte elektronickou kartu od pokoje, pokyny pro zaparkování vozidel (pokud byl vznesen požadavek na parkování), mapku starého města a welcome drink jako poděkování za využití našich služeb. Při příjezdu je provedena úhrada za ubytování, případně v průběhu prvního dne. Platbu je možné provést v hotovosti nebo bankovní kartou. U stálých zákazníků je možná platba fakturou - tuto možnost je nutné předem projednat s managerem hotelu.

 

Ukončení ubytování (Check-out)

Odjezd a vyklizení pokoje je do 11.00 hod. posledního dne ubytování. V případě, že Vám tento čas nevyhovuje, je nutné toto projednat při zahájení ubytování. Tento postup je nutný z důvodu naplánování úklidu pokoje a ubytování dalších hostů.

 

Rezervace nejpozději do 21.00 hod. Recepce je umístěna v přízemí hotelu. Provozní doba recepce je ve všední dny od 9.00 hod. do 21.00 hod., o víkendu od 9.00 do 21.00 hod.  Mimo pracovní dobu recepce nás kontaktujte telefonicky na hotelovou nonstop linku.


Okolí

Informace o okolí

V recepci jsou hostům k dispozici informarční materiály o městě Hradec Králové a okolí, včetně prohlídkových tras památek a různých zajímavostí. Dále zde najdete nepřeberné množství map a turistických plánků. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně kulturního či společenského dění ve městě se neváhejte obrátit na personál našeho hotelu.
Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.2 km Nekuřácké prostředí Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 2 km Postýlka TV Vícejazyčný personál Zdravotní středisko 2 km Aerobik 2 km Beachvolejbalový kurt 1 km Billiard 1.5 km Bowling 3 km Golf 5 km Horolezectví 3 km Minigolf 8 km Squash/ricochet 2 km Stolní tenis 2 km Tenisový kurt - venkovní 1.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.25 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 2 km Diskotéka 0.3 km Divadlo 0.05 km Houbaření Jízda na koni Kino 2 km Letiště 20 km Noční klub 0.3 km Park 0.15 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 5 km Vyhlídkové lety Bar 0.03 km Cukrárna 0.1 km Kavárna 0.05 km Pivnice 0.03 km Pizzerie 0.1 km Restaurace 0.05 km Snídaně Vinárna 0.03 km Bazén - venkovní 1 km Bazén - vnitřní 1 km Fitness 1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.05 km Masáže 0.5 km Parní sauna 1 km Sauna 1 km Solárium 0.5 km Solná jeskyně 2.5 km Wellness/lázně 1 km

Pokoje

Standardní vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny k běžnému využití přesně tak, aby splňovaly požadavky hotelových hostů. V každém pokoji je k dispozici televize s příjmem standardních českých programů a vybraných satelitních programů, dále je k dispozici internetové připojení. V každém pokoji je koupelna s běžným sociálním zařízením, fénem, stejně tak ručníky a běžné toaletní potřeby (mýdlo, šampon, toaletní papír) dle počtu ubytovaných osob. V pokojích je také možno využít mini lednice. V apartmáncích jsou k dispozici i malé kuchyňky. Pokud cestujete s dětmi, zdarma Vám zapůjčíme dětskou postýlku.

Dále je možné využít prádelnu pro praní osobního prádla, a to v sousedním objektu. V případě zájmu Vám Vaše prádlo vypereme a vyžehlíme (praní osobního prádla naším personálem je zpoplatněná služba). V objektu je vyčleněn prostor pro parkování motocyklů, jízdních kol a pro uskladnění kočárků.

Recenze

1 noc v Hradci Králové Snídaně velmi dobrá, slušný výběr jídla i nápojů. Zajímavý prostor restaurace ve sklepě budovy. Hotel přímo v centru města nám naprosto vyhovoval. Skvělé i zajištěné parkování zdarma přímo v centru města.
Iveta K. 10.2019

Český průměr Vzhled hotelu nás trosku zaskočil. Zvenku to není zrovna pěkný historicky kousek, ale dobře. Zřejmě rekonstrukce. Interiér byl o něco lepší. Zejména společné prostory. Pokoj byl dostačující, průměrně vybavený a bez klimatizace. Snídaně byla dostačující s klasickou nabídkou.
Samot_K_1 07.2019

Doporučuji Krásný hotel, perfektní místo. Pokoj čistý, doporučuji. Slečna recepční milá, poskytla naprosto vyčerpávající informace o hotelu i o městě a zodpovězela všechny naše dotazy. Stravu jsme objednanou neměli.
Kateřina A 12.2017

Ubytovani U ceske koruny Pri kazdorocni sluzebni ceste do Hradce jsem se tentokrat poprve ubytovala U ceske koruny. Lokace hotelu na starem meste je prijemna. Hotel na me pusobi tak jako maly rodinny hotylek. Mam jednoluzkovy pokoj,maly s pidi koupelnou,ale na me prespani plne funkci. Prijemna je voda na pokoji. Snidane male,ztisneny prostor,rodinne a celkem vyber. Negativa je neuklid kazdy den. Pozitivni vec je moznost domluvit si predem parkovani. Za me takovy fajn cesky hotylek :-)
Zuzana V 10.2017

Příjemné domacké prostředí Hotel je moc hezký a útulný. Velmi příjemná obsluha. Pokoj jsme měli taky moc hezky. Vše bylo krasne čisté. Každopádně nejvíc mě nadchla snídaně. Potraviny na švédském stole byli čerstvé a kvalitní a velký výběr.
Adéla M 03.2017

Dostupnost a rezervace

Události

Cena ubytování 

Cenově je ubytování rozděleno podle počtu obsazených lůžek. V ceně ubytování je zahrnut závěrečný úklid, v případě delšího ubytování provádíme úklid a výměnu lůžkovin každých 7 dní, v případě potřeby častěji. Pro dlouhodobé nebo opakované ubytování Vám nabídneme zajímavé ceny. V tomto případě nás kontaktujte a my Vám rádi připravíme zajímavou nabídku.

Součástí ceny může být i bohatá snídaně, která je podávána v prostorách recepce hotelu. Ubytování je možné objednat jak se snídaní, tak i bez snídaně - tuto skutečnost je možné nahlásit při rezervaci, ale i při samotném příjezdu do hotelu. 

Stravování

Snídaně

V případě zájmu o snídani je možné si tuto službu objednat za cenu 100 Kč na osobu. Snídaně jsou podávány v přízemí hotelu v prostorách recepce formou bohatého bufetu. K bufetovému stolu jsou podávány také teplé pokrmy. Snídaně je k dispozici v pracovní dny od 7.00 do 10.00 hod, o víkendu od 7.30 do 10.00 hod. V případě dřívějšího odjezdu je hostům připraven snídaňový balíček.

Extra

Parkování

Pro naše hosty se snažíme zajistit také parkování, a to zcela zdarma v rámci ubytování. Nicméně naše možnosti a kapacity jsou omezené, a proto je nutné si zamluvit parkování předem již při rezervaci ubytování nebo před samotným příjezdem. V případě požadavku na parkování až v den příjezdu není zcela jisté, že bude parkování zdarma již v našich možnostech.

Parkování před objektem a v okolních uličkách

Primárně se snažíme zajistit hostům parkování přímo před hotelem, popř. ve vedlejší ulici (cca 15 metrů od hotelu). Tyto možnosti jsou zajišťovány přednostně před ostatními parkovacími lokalitami.

Parkování v parkovacím domě

Pokud již nejsou k dispozici volná místa před hotelem a v okolí, nabízíme možnost parkování v parkovacím domě, vzdáleném cca 300 metrů od našeho hotelu. Jedná se o krytá garážová stání, která jsou hlídána kamerovým systémem a v zimě temperována. V parkovacím domě je výtah, který hosta vyveze až na staré město vedle Velkého náměstí.

Placené parkování na Velkém náměstí

V případě, že si host parkování neobjedná předem a v den příjezdu již nemáme k dispozici žádné parkovací místo v rámci hotelu, je možnost parkovat na placeném parkovišti přímo na Velkém náměstí. Cena parkování je stavena provozovatelem této služby a úhrada je prováděna buď hotově v parkomatu nebo mobilním telefonem formou SMS.

Motocykly a jízdní kola

Pro tyto dopravní prostředky máme vlastní prostory v rámci hotelu, a to zcela zdarma i bez předešlého objednání.

 

Úklid pokoje

Úklid pokojů je prováděn vždy při odjezdu hosta (tedy před příjezdem nového hosta). V případě delšího pobytu je úklid prováděn při ubytování, a to vždy jedenkrát týdně. V tomto úklidu je zahrnuta také výměna lůžkovin a ručníků, včetně doplnění toaletních potřeb. V případě, že chcete úklid či výměnu ložního prádla provést častěji, prosíme, specifikujte toto při rezervaci či při zahájení ubytování (tento úkon může být zpoplatněn - vždy vycházíme z individuálního požadavku).

Internetové připojení (wi-fi)

V celém objektu hotelu (v obou budovách) je k dispozici vysokorychlostní bezdrátový internet (wi-fi) pro hotelové hosty zcela zdarma.

Satelitní příjem

Příjem satelitního signálu je zajištěn ve všech pokojích (neplacené volné kanály).

Praní osobního prádla

V našem hotelu nabízíme hostům bezplatnou možnost vlastního praní osobního prádla, a to v prostorách sousedního hotelu (Boromeum residence) - cca 20 metrů od našeho objektu. K této službě nabízíme i zapůjčení žehličky a žehlícího prkna (vše zdarma). V případě požadavku hosta zajišťujeme i službu praní osobního prádla vlastním personálem. Tato služba je placená a cena se odvíjí od množství a druhu prádla.

Likvidace odpadků

Při úklidu hotelových pokojů zajistíme likvidaci směsného odpadu. V případě delšího ubytování je možné domovní odpad likvidovat v popelnicích ve vnitřních prostorách hotelu - na vyžádání vyřeší personál hotelu. Podporujeme myšlenku ekologické likvidace a třídění odpadu, a proto je odpad členěn na běžný domovní odpad, plast, sklo a papír. Budeme rádi, pokud nebudete lhostejní k životnímu prostředí a stejně jako my podpoříte třídění odpadu v našem objektu.

Kamerový systém

V rámci hotelu máme ve společných prostorách instalován kamerový systém se záznamem, a to výhradně z bezpečnostních důvodů. V případě potřeby (krádež, vandalství, atd.) je možno potřebné záznamy dohledat a předat orgánům činným v trestním řízení.

Jak se k nám dostat?

Nejbližší zastávka městské hromadně dopravy "Adalbertinum" je vzdálena pouhých 200 metrů od obejktu. 

Ze zastávky "Adalbertinum" se dostanete na vlakové a autobusové nádraží trolejbusem číslo 6 cca za 10 min.