Filtry

Hotel N

Hotel Na poptávku
Křížové náměstí 62/4, Přímětice, 66904 Znojmo Ukázat na mapě
?
Velkou předností hotelu N, která stojí za samotný cíl návštěvy, je jeho přímé propojení s unikátním Křížovým sklepem z poloviny 18. století. Tento sklep se řadí k největším křížovým sklepům na světě. Kromě tohoto unikátu nabízí Přímětice ještě jednu nebývalou podívanou. Na místní faře sestrojil v roce 1754 farář a badatel Prokop Diviš svůj bleskosvod - předchůdce dnešního hromosvodu. Jeho věrná kopie je stále vyhledávanou turistickou atrakcí.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Cateringové služby Hotelový transport Informační služba Internetový koutek Klimatizace Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Průvodce Recepce Taxi Terasa Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 2 km Aerobik 0.5 km Beachvolejbalový kurt 0.2 km Bowling 0.25 km Golf 15 km Minigolf 0 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení 0 km Šipky 0 km Squash/ricochet Střelnice 0 km Tělocvična/sportovní hala 0 km Tenisový kurt - venkovní Úschovna jízdních kol Aquapark 37.1 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Divadlo 4.4 km Houbaření Jízda na koni Kino 3.7 km Letiště 74 km Lov Přírodní koupání 5.9 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2.9 km Vyhlídkové lety Bar Internetová kavárna 0 km Kavárna Lobby bar Pizzerie 2 km Restaurace Snack bar 0 km Snídaně Vinárna Vinný sklípek 0 km Zahrádka 0 km Bazén - venkovní 1.5 km Bazén - vnitřní 1.8 km Fitness 1.5 km Sauna Solárium 0 km Wellness/lázně 36.3 km

Pokoje

Kapacita hotelu je 70 lůžek s možností přistýlek. K dispozici jsou dvoj- až čtyřlůžkové pokoje a také apartmány. Součástí každého pokoje je kromě běžného vybavení WC, koupelna s vanou, televizor, telefon či minibar

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.