Filtry

Hotel Broušek

Hotel Na poptávku
Sloup v Moravském krasu 248, 67913 Sloup Ukázat na mapě

Hotel Broušek se nachází v samotném srdci Moravského krasu a byl vybudován již v roce 1893, jedná se tak o hotel s dlouholetou tradicí. Hotel Broušek je typický rodinný hotel. Nachází se v městysi Sloup, v severní části Moravského krasu a to asi 100 m od východu ze Sloupsko-šošůvské jeskyně.  Nabízíme ubytování, stravovací služby, restaurace, možnost využit vlastního parkoviště a dětského hřiště s trampolínou. Naší hlavní snahou je nabídnout kvalitní služby a vytvořit příjemné prostředí pro Vaši práci i odpočinek. K aktivnímu odpočinku nebo dovolené v Moravském krasu, mohou sloužit dobře značené a upravené turistické a cyklistické stezky nebo upravená stezka pro in-line brusle. V teplých dnech lze využít místní koupaliště. V zimních měsících si zajisté přijdou na své příznivci bílé stopy. Běžkařské trasy bývají upraveny vždy již s příchodem prvního sněhu. Milovníky historie potěší množství zámků a hradů v našem okolí.


Okolí

Ve svém blízkém okolí má všechny zpřístupněné jeskyně – Punkevní, Kateřinská, Výpustek a jeskyně Balcarka.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Dětský koutek Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka Terasa TV Vícejazyčný personál Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard 15 km Bowling 10.4 km Golf 18 km Lyžařský vlek 21 km Minigolf 15 km Půjčovna lyží 21 km Squash/ricochet 17 km Tenisový kurt - venkovní 16 km Aquapark 1 km Autobusová zastávka 0.5 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Přírodní koupání 4 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 11.7 km Bar Cukrárna 11 km Kavárna Pizzerie 16 km Restaurace Snídaně Bazén - vnitřní 15.6 km Kadeřnictví/salón krásy 11 km Wellness/lázně 15.8 km

Pokoje

Nabízíme Vám ubytování ve čtyřech pokojích s maximální kapacitou 14 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením. LCD televizor. Wi-fi – připojení k internetu zdarma. Parkování před hotelem zdarma. Pobyt s domácími zvířaty je možný za příplatek. V areálu hotelu je k dispozici dětské hřiště s trampolínou. Zdarma možnost půjčení dětské cestovní postýlky (bez lůžkovin) a rychlovarné konvice.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Naše restaurace je nekuřácká. Kouřit můžete venku na zahrádce nebo ve vstupní hale. Tento prostor je od hlavního sálu oddělen zdí!

Hlavní sál má kapacitu 60 míst, salonek pak 25 míst. Zaměřujeme se především na českou kuchyni a snažíme se, aby byl náš zákazník vždy kvalitně a rychle obsloužen.

V letních měsících je k dispozici letní zahrádka s obsluhou a kapacitou 40 míst. Její součástí je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a trampolínou.

Rádi pro Vás uspořádáme různé společenské akce, rodinné a firemní oslavy, svatební hostiny a další. Nabízíme denní menu, hotová jídla, speciality či jídla bezmasá. Na Vaše přání Vám připravíme i občerstvení formou rautu.