Filtry

Hotel Cherry

Hotel Na poptávku
Nad Přehradou 470, 75657 Horní Bečva Ukázat na mapě
?

Hotel Cherry je situován v malebném prostředí Beskyd na Horní Bečvě v těsné blízkosti místní přehrady. Poloha hotelu Cherry v klidném a přátelském prostředí, nabízí ideální podmínky pro všestranný aktivní odpočinek a relaxaci. Hosté mohou své automobily parkovat přímo před objektem. Připojení k internetu je zde dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi.


Okolí

Hotel Cherry se nachází v centru rekreační oblasti Beskydy v obci Horní Bečva v blízkosti místní přehrady a je obklopen čtyřmi lyžařskými areály. Atraktivnost místa zvyšuje blízkost města Rožnov pod Radhoštěm s Valašským muzeem v přírodě, Pustevny, Radhošť a socha Radegast, muzeum Tatra Kopřivnice, Štramberk, Súkenická rozhledna, atd. 


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Obchodní centrum 16.4 km Terasa Vícejazyčný personál Zahrada Zdravotní středisko 18 km Bowling 16.8 km Golf 12.6 km Lyžařský vlek 0.8 km Půjčovna kol 14.5 km Squash/ricochet 14.5 km Střelnice 21.5 km Tenisový kurt - venkovní 12 km Autobusová zastávka 0.33 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Divadlo 14 km Houbaření Kino 10 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 10 km Restaurace Zahrádka Bazén - venkovní Masáže Sauna Solná jeskyně Domácí mazlíčci Dětský koutek Konferenční/společenská místnost Postýlka Přednáškový sál Recepce Venkovní gril Půjčovna lyží 0.8 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Diskotéka Přírodní koupání 0.1 km Rybolov Bar Kavárna Pivnice

Pokoje

Pro strávení své dovolené si můžete vybrat ze tří typů ubytování. K dispozici jsou dvou až čtyřlůžkové hotelové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV, dvou až šestilůžkové bungalovy s vlastním sociálním zařízením a TV. V celém areálu je WIFI připojení na internet. Skupinám jsou pro přednášky k dispozici dvě oddělené místnosti s možností využití digitální projekce.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku