Filtry

Hotel Morava

Hotel Na poptávku
Palackého nám. 12, 56943 Jevíčko Ukázat na mapě
4,5

Hotel Morava Vám nabízí příjemné ubytování v 1, 2, 3 a 4lůžkových pokojích za velmi příjemné ceny.

Náš hotel disponuje 15-ti pokoji (1-5 osob).

K soukromým akcím disponujeme 2 salónky (20 a 65 míst). Tyto prostory jsou ideální pro školení, rodinné oslavy a menší firemní akce.

Pro pořádání větších oslav, svateb, velkých firemních večírků a kulturních akcí můžete využít velký sál s kapacitou 550 osob. Tyto prostory jsou využívány k divadelním představením, koncertům, prodejním akcím,… Jsme poctěni, že naše prostory mohou již 14 let hostit divadlo Járy Cimrmana a jiné osobnosti kulturního a společenského života. 


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Informační služba Konferenční/společenská místnost TV Bowling 0.5 km Golf 8 km Lyžařský vlek 8 km Potápění 6 km Šipky Stolní hry Střelnice 3 km Tenisový kurt - venkovní 0.8 km Autobusová zastávka Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Divadlo Houbaření Jízda na koni Kino 0.5 km Lov Park 1 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Bar Cukrárna 0.05 km Kavárna 0.1 km Pivnice Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 3 km Bazén - vnitřní 15 km Fitness 0.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.5 km Masáže 0.5 km Solná jeskyně Catering - varianta A

Pokoje

Každý pokoj má vlastní šatnu, koupelnu, wc, barevnou televizí se satelitním příjmem, telefon. Pro náročné klienty jsou připraveny 2 apartmány.

Recenze

Vynikající oběd i ubytování Příznivé ceny za hotovky, skvělý výběr v minutkách. Opravdu jsme si moc a moc pochutnali. Pokoje jednoduše ale čistě a účelně zařízené. Velmi příjemný a ochotný personál. Nadstandardní přístup a jednání na úrovni.
idobikova 08.2018

Příjemné a pohodlné za super cenu. Ubytování proběhlo bez problémů, pokoj čistý. Trošku zastaralé vybavení, ale to nebylo podstatné. Snídani jsme neměli objednanou, takže nemůžu hodnotit kvalitu, ale byla v ceně a z mé jiné zkušenosti vím, že v hotelové restauraci vaří výborně!! Takže chválím, hlavně tu neuvěřitelnou cenu!
MonikaR951988 04.2015

Zaslat poptávku

Stravování

Součástí hotelu je restaurace v přízemí, která uspokojí každého gurmána. Kapacita restaurace činí cca 80 míst. V době letních měsíců pro Vás otevíráme před hotelem zahrádku zastřešenou markýzou. Tyto prostory jsou vybaveny volně přístupnou wi-fi sítí.