Filtry

Výměnek na statku čp.3

Chata Na poptávku
Světlá nad Sázavou-Kochánov ev.č. 3, 58291 Světlá nad Sázavou Ukázat na mapě
Nabízíme celoroční ubytování na chalupě Výměnek na statku. Součástí chalupy je kuchyňka pro vlastní vaření - elektrický sporák s pečící troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, chladnička.

Provoz chalupy: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Doprava nejlépe vlastním autem s možností parkování u objektu ve dvoře, 2 parkovací místa. Vlakem do stanice Mrzkovice vzdálené 1,5 km, hosty na začátku a na konci pobytu přivezeme a odvezeme.


Okolí

Venkovské prostředí, konec světa, vhodně pro turistiku, rybaření, cykloturistiku, houbaření, tenis, jízdu na koních. Pro hosty dvě koupací jezírka.

Vybavení

Parkoviště Hotelový transport Informační služba TV Zahrada Lyžařský vlek 6 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Úschovna jízdních kol Houbaření Jízda na koni Rybolov Vlaková zastávka 1.5 km Restaurace 2 km Zahrádka Terasa Billiard 10 km Stolní tenis 10 km Autobusová zastávka 0.5 km Kavárna 4 km Bazén - vnitřní 10 km Perličková vana 10 km Sauna 10 km Cyklotrasy v okolí Přírodní koupání 10.6 km Turistické trasy v okolí Bazén - venkovní 13.5 km

Pokoje

V přízemí ložnice "Modrý pokoj" s letištěm, další ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj se dvěma válendami, pokoje poskytují dostatečné soukromí ubytovaným. V apartmanu na patře vvyvýšené letiště, dále dvě válendy v nižší části apartmanu - vše otevřený společný prostor pro 4 osoby.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Stravování nejlépe vlastní příprava pokrmů. Snídaně cca 50 Kč za osobu. Hospoda vzdálena cca 1500 m.

Extra

V ceně je elektrická energie, vytápění výměnku i apartma v patře, lůžkoviny, poplatek Městskému úřadu, závěrečný úklid.

Jak se k nám dostat?

Autobusová zastávka 500 m Vlakové nádraží: 6000 m Vlaková zastávka 1500 m