Filtry

Výměnek na statku čp.3

Chata Na poptávku
Kochánov 3, 58291 Světlá nad Sázavou Ukázat na mapě
Nabízíme celoroční ubytování na chalupě Výměnek na statku. Součástí chalupy je kuchyňka pro vlastní vaření - elektrický sporák s pečící troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, chladnička.

Provoz chalupy: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Doprava nejlépe vlastním autem s možností parkování u objektu ve dvoře, 2 parkovací místa. Vlakem do stanice Mrzkovice vzdálené 1,5 km, hosty na začátku a na konci pobytu přivezeme a odvezeme.


Okolí

Venkovské prostředí, konec světa, vhodně pro turistiku, rybaření, cykloturistiku, houbaření, tenis, jízdu na koních. Pro hosty dvě koupací jezírka.

Vybavení

Parkoviště Hotelový transport Informační služba TV Zahrada Lyžařský vlek 6 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Úschovna jízdních kol Houbaření Jízda na koni Rybolov Vlaková zastávka 1.5 km Restaurace 2 km Zahrádka Terasa Billiard 10 km Stolní tenis 10 km Autobusová zastávka 0.5 km Kavárna 4 km Bazén - vnitřní 10 km Perličková vana 10 km Sauna 10 km Cyklotrasy v okolí Přírodní koupání 10.6 km Turistické trasy v okolí Bazén - venkovní 13.5 km

Pokoje

V přízemí (KABINET) vchod do pokoje (8*4 m) se dvěma lůžky, jídelním posezením, kuchyňským koutem, chladničkou, TV, kamny na topení dřevem.
Před vchodem posezení určené pro hosty, parkování auta na dvoře. Pokoj poskytuje dostatečné soukromí ubytovaným.

Na patře v apartmanu je vyvýšené letiště pod stropem, v nižší části apartmanu jsou dvě lůžka a posezení u televize. Kuchyňský kout je vybavený vařičem,

chladničkou, mirkovlnnou troubou, nádobím atd., vedle je jídelní posezení. V apartmanu je společný prostor pro max. 4 osoby.

Do apartmanu na patře vedou schody, následuje chodba s dveřmi do apartmanu a dveřmi do koupelny. Tato koupelna s WC slouží hostům ubytovaným

v kabinetu v přízemí i v apartmanu.na patře Je vhodné, aby všichni hosté byli známí nebo rodina. Při obsazení např. třemi hosty blokujeme další objednávky pobytu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Stravování nejlépe vlastní příprava pokrmů. Snídaně cca 80 Kč za osobu. Hospoda vzdálena cca 1500 m. Stravování v hospodě 3-4 km.

Extra

V ceně je elektrická energie, vytápění kabinetu i apartma v patře, lůžkoviny , závěrečný úklid.

Jak se k nám dostat?

Autobusová zastávka 500 m Vlakové nádraží: 6000 m Vlaková zastávka 1500 m