Filtry

Penzion Prestige tennis park

Pension Okamžitá rezervace
28. října 2236, 73801 Frýdek-Místek Ukázat na mapě
?

Prestige Tennis Park nabízí možnost ubytování přímo ve sportovním areálu ve Frýdku Místku.

Penzion disponuje dvoulůžkovými a trojlůžkovýmí pokoji. K dispozici je také jeden apartmán, který je vybaven ložnicí, kuchyní a klimatizovaným obývacím pokojem. 


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Dětský koutek Kuchyň Pokojová služba TV Vícejazyčný personál Zajištění kulturních a sportovních akcí Půjčovna sportovního vybavení Tělocvična/sportovní hala Tenisový kurt - venkovní Tenisový kurt - vnitřní Autobusová zastávka 0.5 km Vlaková zastávka 1 km Bar Pizzerie Restaurace Snídaně Perličková vana Sauna Wellness/lázně

Pokoje

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, LCD televizí a připojením k internetu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Stravování

Pizzerie a restaurace v objektu

Extra

Prestige Tennis Park obsahuje celkem 6 venkovních antukových tenisových kurtů a také 3 kurty s povrchem teraflex v tenisové hale.

Výstavbu antukových kurtů prováděla společnost SIBERA SYSTEM®, jejichž kurty patří mezi nejuznávanější sportovní povrchy, dle osobních zkušeností sportovních odborníků a vrcholových sportovců, prověřené na světových akcích mezi které patří např. Davis Cup.

Antukové kurty byly postaveny s patentovanou technologií PATENTNÍ DESKA®, což je originální způsob výstavby antukových kurtů, který splňuje nejnáročnější kritéria pro profesionální tenis. Patentní deska je založena na speciální směsi škváry a cihlářské hlíny, která se ručně rozprostírá a zpracovává podobně jako beton.

Antukový tenisový kurt s patentní deskou SIBERASYSTEM je ihned po dokončení výstavby připraven k okamžitému provozu a vyniká absolutní rovinatostí hrací plochy, soudržností antukového krytu a obrovskou sací schopností i spotřebou antuky. Milovníkům antuky všech kategorií nabízí antuka PATENTNÍ DESKA® vynikající herní pohodu na pevném a elastickém antukovém povrchu.

PRAVIDLA PRO OMLOUVÁNÍ REZERVOVANÝCH HODIN
(o
mlouvat se lze osobně, telefonicky nebo sms)

omluva více než 24 hodin před termínem objednávky: bez poplatku, náhradní termín omluva méně než 24 h před termínem objednávky: 100% taxy pokud se termín neprodá bez omluvy: 100% taxy