Filtry

Hotel Na Kocandě

Hotel Na poptávku
Želiv 4, 39444 Želiv Ukázat na mapě
?
Náš hotel nabízí hostům k ubytování nově zrekonstruované a komfortně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, ale také levnějšíi pokoje se společným sociálním zařízením.

Parkování pro hotelové hosty ve dvoře či na zahradě za branou - kapacita cca 40 aut.

Domácí zvíře je povoleno na základě předběžné dohody (pouze však do nižší kategorie ubytování) bez poplatku.


Okolí

V 300 m vzdálené vodní nádrži Trnávka se v létě nabízí ideální podmínky ke koupání, rybolovu a vodním sportům. Okolní rozlehlé lesy jsou rájem pro sběrače hub a jejich cesty jsou příznivé pro provozování nenáročné pěší turistiky, cykloturistiky a jiné.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Informační služba Konferenční/společenská místnost Přednáškový sál Sekretářské služby TV TV místnost Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Horolezectví 2 km Půjčovna kol Šipky Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní 0.3 km Úschovna jízdních kol Dětské hřiště 0.3 km Houbaření Jízda na koni Rybolov Pivnice Restaurace Zahrádka 0 km

Pokoje

Hlavní budova 1. patro – Dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje se společnou sociálkou na patře.

Hlavní budova 2. patro – Nově zrekonstruované a vybavené dvou- a čtyřlůžkové pokoje s vlastní sociálkou (sprchový kout, umyvadlo a záchod), 1x apartmá (2x2 lůžka se společnou sociálkou – vana, umyvadlo a záchod).

Villa Nirvanas (vedlejší budova s pavlačí) - Třílůžkové a čtyřlůžkový pokoj (vždy 2 pokoje se společnou chodbičkou a sociálkou - sprcha a záchod).

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Restaurace s příjemným posezením, salónek s velkoplošnou TV obrazovkou (nejen) u sportovních přenosů a na venkovní zahrádce s občerstvením všeho druhu, studenou a minutkovou kuchyní.

Jak se k nám dostat?

Neoromantický hotel v malebném prostředí na okraji starobylé obce Želiv - 10 km od Humpolce.