Filtry

Hostinský pivovar a hotel Excelent

Hotel Okamžitá rezervace
Pivovarská 939/14, 79501 Rýmařov Ukázat na mapě
?

Hostinský pivovar a hotel Excelent umístěný v blízkosti historického jádra města Rýmařov, v podhůří Jeseníků, byl zrekonstruován v roce 2007. Nachází se v malebném podhůří Jeseníků v blízkosti historického jádra města Rýmařov (cca 10 tis. ob.). Nevšedním zážitkem pro návštěvníky je stylová restaurace s výbornou domácí kuchyní, v jejichž prostorách se nachází minipivovar.
Hotel nabízí kapacitu 38 lůžek + 4 přístýlky – 2 apartmány, 2 rodinné pokoje, 10 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, TV-SAT, rádiem, telefonem s přímou volbou, trezorem a některé i terasou. Samozřejmostí je možnost ubytování s domácími mazlíčky. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici dětskou postýlku i vaničku.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.01 km Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Informační služba Konferenční/společenská místnost Taxi Zdravotní středisko 0.03 km Bowling 1.5 km Squash/ricochet 1.5 km Tenisový kurt - venkovní 3 km Dětské hřiště 2 km Diskotéka 1.5 km Houbaření Jízda na koni Cukrárna 0.25 km Internetová kavárna 0.2 km Kavárna 0.2 km Pivnice 0.1 km Pizzerie 0.2 km Restaurace Vinárna 0.15 km Zahrádka Bazén - vnitřní 1.5 km Fitness 2 km Kadeřnictví/salón krásy 0.05 km Parní sauna 1.5 km Perličková vana 1.5 km Sauna 1.5 km Solárium 0.5 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování Vila Element v prostředí Jeseníků

Oblast Jeseníků je krásný, turisty zatím neobjevený, horský ráj. Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování. Vila Element nabízí prostorné ubytování až pro 17 osob. Kromě vybavení apartmánu mohou hosté využívat společné prostory a služby. Okolí vily nabízí terasu s grilem, samostatné venkovní ohniště připravené na opékání a posezení u ohně. To vše v upravené zahradě obklopené loukami a lesy, jenom 10 minut pěšky z centra města Jeseník.


Stravování

Hostinský pivovar a hotel Excelent obnovil po více než 100 letech tradici vaření piva v Rýmařově. V rekonstruovaném bývalém měšťanském pivovaru, ve kterém se již od roku 1662 pivo vařilo, se opět vaří živé pivo podle starých receptur, s vlastní charakteristickou chutí. Je čepováno v přírodním stavu bez tepelné a chemické stabilizace, takové, jaké mohou pít jen sládci v pivovarech. Při výrobě našeho kvasnicového piva používáme výběrový slad plzeňského typu vzešlý z úrodných polí moravské Hané a Žatecký chmel – Poloranný Červeňák. V našem pivovaru vaříme 11 % Světlý ležák Excelent, 12 % Tmavý ležák Excelent, 13 % Polotmavý speciál Excelent. Za kvalitu piva ručí sládek Pavel Buchta.

Pivovarská restaurace disponuje 100 místy k sezení. Ve středu restaurace zaujímá místo tzv. altán, ve kterém je možné i přes rušný chod v restauraci zajistit částečné soukromí. Vybrat si můžete především ze stálého jídelního lístku s místní specialitou – grilovanými vepřovými žebry. Samozřejmě je připravena i denní nabídka hotových jídel. Většina jídel je připravována v konvektomatu nové generace Alba SelfCooking Center. Hostinský pivovar a hotel Excelent nabízí možnost rodinných, svatebních i smutečních oslav v salónku pro 25 osob. V letních měsících je v provozu předzahrádka hotelu s kapacitou 48 míst.