Filtry

Zámek Kostelec

Ostatní Na poptávku
náměstí Smiřických 1, 28163 Kostelec nad Černými Lesy Ukázat na mapě
?

Poloha ubytování se nachází cca 6km od chráněné rezervace ,, Voděradské Bučíny'' a kaskády Jevaských rybníků. Tato lokalita skýtá krásné zdravotní procházky, houbaření, ale i možnost rybolovu.

Kapcita pokojů je při plném využití 114 lidí v rozsahu apartmánů, dvou, tří,čtyř a pěti lůžkových pokojů. Naše zařízení disponuje vlastní závodní kuchyní, tak naši zákazníci mají možnost

plné pezne.


Vybavení

Parkoviště 0.02 km Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Přednáškový sál Průvodce Vícejazyčný personál Autobusová zastávka 0.6 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 16.5 km Houbaření Kino 16.5 km Lov Park Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 18 km Restaurace

Pokoje

Výběr ze tří kategorií pokojů.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Události

Svatební obřady v zámecké kapli, svatební hostiny v prostorách zámku.

Stravování

Menu od 11hod-12:30hod  výběr ze dvou jídel vč.polévky 65Kč

Snídaně, obědy, večeře dle objednávky

Jak se k nám dostat?

Pražská integrovaná doprava