Filtry

Penzion Blatenský dvůr

Pension Na poptávku
Blato 76, 53002 Mikulovice Ukázat na mapě
?

Penzion a restaurace Blatenský dvůr byl vybudován a otevřen v roce 2009 v obci Blato nacházející se v těsné blískosti měst Pardubice a ChrudimPenzion Blatenský dvůr Vám nabízí ubytování v šestnácti dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích.

Jestliže hledáte místo, kde se můžete výborně najíst, něco řádně oslavit nebo třeba jen příjemně posedět, jistě oceníte služby naší nově otevřené stylové restaurace s dvěma letními terasami, příjemným personálem a kvalitní kuchyní. K dispozici jsou také salonky s kapacitou 30 míst, které si můžete rezervovat pro události jako jsou rodinná oslava, společenský raut,svatební hostina, malé plesy či firemní akce.

Penzion Blatenský dvůr nabízí příjemné prostředí pro konání firemních akcí. Firemní akce lze pořádat formou prezentačních nebo školicích akcí. Blatenský Dvůr je také místo, kde lze strávit v rámci firemní akce velice příjemný romantický večer s hořícími svíčkami nebo zajímavé odpoledne při sportovní zábavě.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Kabelový internet Kuchyň Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Recepce TV TV místnost Venkovní gril Zahrada Úschovna jízdních kol Aquapark 3 km Autobusová zastávka 0.08 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Letiště 3 km Přírodní koupání 5 km Vlaková zastávka 5 km Bar Kavárna Pivnice Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka Bazén - venkovní 5.5 km Bazén - vnitřní 3 km Fitness 2 km Kadeřnictví/salón krásy 5 km Masáže 3 km Parní sauna 4 km Sauna 4 km Solná jeskyně 4 km Wellness/lázně 4 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Penzion Blatenský dvůr nabízí ubytování v sedmnácti dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny: vlastním sociálním zařízením a internetovým připojením.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Pro ubytované hosty nabízíme možnost připravit snídani v ceně 80 Kč.