Filtry

Apartmány IT Centrum

Apartmán Na poptávku
Krkonošská 16, 54301 Vrchlabí Ukázat na mapě
?

Apartmány IT Centrum poskytuje moderní ubytování ve Vrchlabí. Apartmány se nalézají v samém srdci Vrchlabí s výhledem na zámek a zeleň zámeckého parku. Ubytování je dostupné přímo z hlavního náměstí T.G. Masaryka. Apartmány se nacházejí ve stejné budově jako obchodní dům Vrchlabí.

Ubytování v Apartmánech IT Centrum Vrchlabí je výhodné jak svou pozicí v centru Vrchlabí, tak i svou polohou v Krkonoších - návštěvníkům se nabízí velké množství výletů, případně sjezdovek a běžeckých tras. Ubytování ve Vrchlabí je zajištěno deseti plně vybavenými apartmány a dvěma dvoulůžkovými pokoji. Apartmány disponují vlastním telefonem, televizí a připojením k internetu.


Okolí

Ať se rozhodnete pro strávení dovolené výlety po horských hřebenech či výjížďkami na horských kolech, Krkonoše pro Vás budou představovat ideální zázemí. Vrchlabí i jeho okolí nabízí širokou škálu možností pro strávení aktivní letní dovolené - turistika, cykloturistika a horská turistika (individuální či hromadnou), tenis, projíždky na koni přes školu paraglidingu a létání na padácích a závěsných kluzácích až po jízdu na bobové dráze.
Navíc Vás po celý rok čeká bohatý kulturní program v podobě promenádních koncertů, výstav, diskoték, heren, návštěv kina, ale především vrcholných soutěžních akcí.

Celodenní výlet na Černou horu

Z Vrchlabí se vydáme autobusem do Janských Lázní a pokračujeme lanovkou na Černou horu. Od Sokolské boudy vyrazíme po červené přes Pražskou boudu k chatě Mír (4,5 km). Zhruba po 500 m je možnost odbočit vlevo na modrou a vrátit se Idinou cestou přes Dolní Dvůr do Vrchlabí (cca 12 km). Zdatnější ale od chaty Mír pokračují po červené přes Lyžařskou boudu a Liščí horu na Bufet na rozcestí (10 km) a dále vlevo po červené na Zadní Renerovky a Lahrovy boudy až ke Švédskému kříži. Okolo kříže, kde údajně odpočíval švédský král Gustav Adolf, odbočíme vlevo na zelenou a přes Hanapetrovu paseku po žluté do Dolního Dvora ke kostelu. Žlutá značka nás povede až na rozcestí nad Dolním Dvorem, kde odbočíme vpravo na modrou. Až do Vrchlabí je to celkově cca 22 km. Od Bufetu na rozcestí se ale můžeme vydat také po červené značce přes Zadní Renerovky na Hříběcí boudy a cca 23 kilometrovou trasu zakončit v lomu ve Strážném. Odtud jede kolem 17 hod. autobus zpět do Vrchlabí, případně můžeme pokračovat ještě dál pěšky (6 km) přes Strážné do Vrchlabí.

Celodenní výlet na Strážné

Z Vrchlabí jedeme autobusem směr Špindl až na zastávku Michlův Mlýn. Odtud po zelené k rozcestí Nad Michlovým Mlýnem (l km) a údolím Dřevařského potoka na křižovatku cest nad Krásnou plání (1,5 km), Procházkou můžeme pokračovat po zelené přes Rybniční a Jezerní domky přímo do Strážného (2 km), zatímco náročnější vystoupají po modré přes Kopřivník (1046 m n. m.) k Boudě na Pláni, kde roku 1944 němečtí důslojníci připravovali atentát na Hitlera. Po zelené pak jdeme přes Pláň a Klášterku až na rozcestí U Klínových bud (7 km) a vrátíme se po modré úbočím Světlého vrchu (1315 m n. m.) kolem Friesových bud novou Friesovou cestou. V posledním úseku cesty mineme Švédský kříž - památník na místě, kde údajně odpočíval Švédský král Gustav Adolf. Modrá značka vyústí do červené, která nás dovede až do Vrchlabí. Kolem Hříběcích bud jdeme do lomu ve Strážném (5 km), odkud pokračují už obě trasy společně mírným stoupáním po silnici (2,5 km) na náměstí. Kamennou cestou seběhneme stále z kopce dolů až na silnici Špindl - Vrchlabí (1,5 km) a dále do centra okolo hotelu s pivovarem Pivovarská bašta, kde vám k příjemnému posezení na zahrádce nabídnou vlastní pivo. Na náměstí pak dojdete po l ,5 km. Délka trasy je 11 nebo 21 km.

 

 Projížďky na koních - Kněžice

Kněžická chalupa leží v nadmořské výšce 700 m mezi Vrchlabím a Beneckem uprostřed lesíků a pastvin.
U nás se nemusíte bát sednout na koně. Ten kdo na koňském hřbetu nikdy neseděl si u nás může vyzkoušet, jaký je to pocit. Jsou zde koně, kteří jsou vybráni tak, aby vyhovovali začátečníkům, i pokročilým jezdcům. Protože jízdě na koni se nedá naučit za týden ani za čtrnáct dnů, provádíme spíš pouze informativní výcvik, jak by asi ježdění vypadat mělo. Vyjíždí se do nejbližšího okolí i do Krkonošského národního parku, na jehož hranici nás najdete. Děti se rády určitě povozí na poníkovi či oslíkovi. Všude Vás při Vašem seznamování s koňmi doprovázejí instruktorky, které rády poradí.

Celodenní cyklistický výlet - KRKONOŠE

Z Vrchlabí vyjedeme po silnici prudkým stoupáním až do lomu ve Strážném (cca 6 km), kde odbočíme po červené (1A) vpravo ke Hříběcím boudám. Odtud vpravo po cyklostezce 1B, mírně stoupající úbočím majestátního Kotle a Liščí hory, přes Tetřeví vrch až na Tetřeví boudy (cca 14 km). Trasou 1B dál po plynovodu k Lesní boudě a vpravo dolů po červené k Náchodské boudě (cca 2 km). Kdo má dost, může se odsud vydat na zpáteční cestu dolů do Černého Dolu. Zdatnější čeká ještě okruh cyklistické naučné stezky, vedoucí cca 18 km nejkrásnějšími partiemi Černé a Světlé hory. Pozor-pohyb je tu povolen pouze do 17 hodin! Po červené vyrazíme přes Bobí boudy do sedla pod Kolínskou boudou a po dobře značené stezce s informačními tabulemi pokračujeme přes Václavák, Pěticestí, Vlašské boudy, Krausovy boudy, Modré Kameny a Velké Pardubické Boudy až na Černou horu (1299 m n. m.) Po oddechu sjedeme z rozcestí pod Černou boudou dolů přes Zrcadla a sedlo pod Kolínskou boudou zpět k Náchodské boudě. Odtud vede hodně ostrý sjezd (1E) přes Cihlářsko boudu až do Černého Dolu a dále po silnici trasou č. 22 do Čisté (cca 9 km). Dalších 8 km silnice nás pohodlně dovede přes Lánov a okolo letiště až do Vrchlabí. V nohách máme cca 60 km.

Bobová dráha - Špindlerův Mlýn

- ideální cíl pro rodiny s dětmi, sportovce i skupiny

Letní bobová dráha ve Špindlerově Mlýně nabízí možnost aktivního využití volného času pro turisty i sportovně založené jedince bez rozdílu věku. Nachází se v části Bedřichov v bezprostřední blízkosti hotelu Harmony, cca 10 min pěšky od centra. K dispozici je i parkoviště pro osobní automobily a autobusy ve vzdálenosti 100 m od bobové dráhy.Bobová dráha s celoročním provozem zahájila provoz dne 7.8.1997. Použitá technologie německé firmy Wiegand byla postavena v inovované podobě teprve třetí na světě! Podobných projektů je na celém světě více než tři sta. Celý projekt je přirozeně zakomponován do přírody a kontakt s okolní přírodou je i při vlastní jízdě dokonalý. Konstrukčně účelné vozíky s brzdou umožní každému zvolit optimální rychlost a styl jízdy. Po plynulé jízdě ke startu letní bobové dráhy následuje příjemný a bezpečný zážitek z jízdy hladkým nerezovým žlabem. Vozíky jsou určeny pro jednu nebo dvě osoby. Jízda na 1400 m dlouhé dráze se 22 zatáčkami, 3 tunely a 5 terénními zlomy je snadná a bezpečná, neboť rychlost vozíku regulujete sami účinnou brzdou.

Vyhlídkové lety - letiště Vrchlabí

Vyhlídkové lety nad Krkonošemi z letiště Vrchlabí. Tel. 499 425 083.

Při dobrém počasí každý den od 9:00 do 18:00. Možnost občerstvení v bistru na letišti. Parkování v prostorách letiště je bezplatné. Z Vrchlabí směr Pec pod Sněžkou.

 

 

 

 

 

 

 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Dětský koutek Informační služba Kanceláře k pronájmu Klimatizace Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum Pokojová služba Postýlka Přednáškový sál Směnárna Taxi TV Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Bowling 0.5 km Golf 5 km Golfový trenažér 0.5 km Lyžařský vlek 2 km Půjčovna kol 0.15 km Půjčovna lyží 2 km Šipky 0.5 km Stolní hry Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 5 km Autobusová zastávka 0.02 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.15 km Diskotéka 0.2 km Divadlo 0.5 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.5 km Park 0.01 km Přírodní koupání 0.8 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.3 km Vyhlídkové lety Bar Cukrárna Kavárna Pizzerie Restaurace Snack bar Vinárna Zahrádka Fitness 0.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.05 km Parní sauna 0.1 km Perličková vana 0.1 km Solná jeskyně 0.2 km Wellness/lázně 0.1 km

Pokoje

Apartmány IT Centrum Vrchlabí poskytují ubytování ve Vrchlabí kompletně zařízené apartmány (celkem 10 apartmánů) - dvě až pět pevných lůžek s možností dvou přistýlek - rozkládací gauč, někde i 2 palandy, SWC nebo KWC (někde bidet). V kuchyňce naleznete lednici, kávovar, rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu, vařič na vajíčka, základní nádobí - nelze však běžně vařit. Dále ubytování ve Vrchlabí nabízíme ve dvou dvoulůžkových pokojích, jeden z nich má ještě 2 palandy vybavené SWC a kuchyňkou (jako u apartmánů). Apartmány IT Centrum, to je kvalitní a pohodlné ubytování ve Vrchlabí pro milovníky lyžování, v létě je oblíbená cykloturistika ve Vrchlabí a výlety do Krkonoš.

Navíc apartmány i pokoje obsahují televizi, satelit, telefon a Wi-Fi ve všech apartmánech zdarma.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

Apartmány se nachází v obchodním domě IT CENTRUM a z tohoto důvodu je hostům k dispozici supermaket Billa, rychlé občerstvení s cukrárnou, pizzerie a restaurace s kavárnou.