Filtry

Lázeňský dům Palace I

Spa hotel (lázně) Na poptávku
Boženy Němcové 153/6, 35101 Františkovy Lázně Ukázat na mapě
?

Lázeňské domy PALACE I, II a Bellarie se nacházejí v klidném centru Františkových Lázní poblíž pěší zóny. Domy jsou od sebe vzdáleny 20 - 60 metrů. LD PALACE je registrován jako nestátní zdravotnické zařízení u Českého inspektorátu lázní a zřídel při MZ ČR. Lékařský zdravotní dohled je zajišťován odborným lékařským personálem. Hotel má vlastní parkoviště hlídané kamerovým systémem.

V lázeňském domě PALACE I najdete vše pod jednou střechou - léčebné procedury, stravování, ubytování. V domě jsou též dva výtahy, kavárna, recepce, bazén s mírně slanou vodou, balneoprovozy, dva lékařské pokoje a sesterna s 24 hodinovou zdravotní službou.

Kromě pohodlného ubytování ve 42 pokojích poskytuje hotel všechny služby pod jednou střechou. Využít můžete různé léčebné procedury, bazén s mírně slanou vodou, balneoprovozy, restauraci, kavárnu i 24 hodinovou zdravotní službu.

Sousední zahrada s posezením a fontánou, z níž tryská minerální voda, zabezpečí klid a relaxaci. Parkování vozů je možné za poplatek v areálu hotelu.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Hotelový transport Internetový koutek Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka Praní prádla Recepce Směnárna TV Výtah Zdravotní středisko Aerobik 0.25 km Bowling 2 km Golf 7 km Golfový trenažér 2 km Minigolf 0.3 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Stolní tenis Střelnice 15 km Tělocvična/sportovní hala Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.35 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Divadlo 0.1 km Kasíno 0.25 km Park 0.01 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Bar Internetová kavárna Kavárna Restaurace Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka Bazén - vnitřní Fitness Kadeřnictví/salón krásy Koupele Masáže Perličková vana Wellness/lázně Župan Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zajištění kulturních a sportovních akcí Stolní hry Aquapark 0.3 km Diskotéka 0.2 km Houbaření Snídaně Bazén - venkovní 0.3 km

Pokoje

V nabídce se nachází jednoůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje nebo apartmány a to ve variantě Standard, Comfort nebo Deluxe. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, WC), pokoje typu Comfort a Deluxe mají balkon. Hotelové ceny zahrnují zapujčení županu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

Servírované jsou jak domácí tak i zahraniční speciality. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, obědy a večeře výběrem ze tří menu se salátovým bufetem. Pod domluvě je možné zajistit dietní i bezlepkový program. Během dne si můžete pochutnat na kvalitní kávě s domácími dezerty. Jednou týdně se pořádá večer s živou hudbou.