Filtry

Hotel Buly

Hotel Okamžitá rezervace
Na Výstavišti 371/9, 39701 Písek Ukázat na mapě
2,3

Hotel Buly je umístěn v klidné části města, ale přitom nedaleko historického centra (cca 300m), v objektu zimního stadionu. V bezprostřední blízkosti hotelu je tenisový a fotbalový areál, bowling, krytý i venkovní plavecký bazén, koupaliště a desítky kilometrů atraktivních cyklostezek..

Nabízíme Vám k dispozici až 147 lůžek. Třílůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastní sprchou a sociálním zařízením, vybavené televizorem.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.03 km Bezpečnostní schránka Informační služba Praní prádla Recepce Směnárna Taxi TV místnost Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Aerobik 0.1 km Beachvolejbalový kurt 0.3 km Billiard 0.09 km Bowling 0.09 km Golf 4 km Golfový trenažér 0.09 km Minigolf 0.1 km Šipky 0.09 km Střelnice 3 km Tělocvična/sportovní hala 0.1 km Tenisový kurt - venkovní 0.03 km Tenisový kurt - vnitřní 0.09 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.55 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.03 km Diskotéka 2 km Jízda na koni Kino 0.4 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.1 km Bar 0.2 km Cukrárna 0.3 km Kavárna 0.25 km Pizzerie 0.4 km Restaurace 0.2 km Zahrádka 0.15 km Bazén - venkovní 0.2 km Bazén - vnitřní 0.2 km Fitness 0.08 km Masáže 0.05 km Parní sauna 0.15 km Sauna 0.05 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Ubytováni na 4 noci Název hotel Buly neodpovídá a už vůbec ne dvouhvězdičkový - změňte jej na ubytovnu. Je to ubytovna, kde jsou i mimo jiné ubytováni Ukrajinci, kteří jsou hluční dlouho do noci. Když jsem žádala p. recepční, ať jde na obchůzku, že v 3. p. je v 23,30 hod. hluk a že tam v noci vaří a něco připálili, tak se divila a řekla mi, že v 3.p. na konci chodby bydlí celá rodina a mohou vařit. Vůbec jí nevadilo, že nemůžeme spát. Zařízení pokojů, také odpovídá spíše ubytovně, než hotelu, dveře staré a poničené, postele - pouze deska, po které vám klouže opotřebovaná matrace, povlečení potrhané, židle zničené, záchod neumytý. A ceny jsou na "ubytovnu" vysoké. Nebyli jsme spokojeni - nedoporučuji.
Porubova 07.2019

Hotel ubytovna Na služební cestě, pokud chcete čistou postel, televizi a Wifi, tak je to zcela dostačující. Stejně tak i pro turisty. Hotel je však hodně nadnesený výraz. Postel s relax matrací, ze které sjíždí však nic moc:-(
Ludvik_Lenka 05.2019

Jedním slovem zděšení ! Skutečně se nejedná o hotel, ale o ubytovnu. Na pokoji byla neskutečná zima, netopilo se, spala jsem v mikině a na sobě jsem měla tři deky. Výtah byl hrozně hlučný, celou noc jsem nespala. Do sprchy jsem si netroufla, už nikdy víc . . .
Wetra 05.2016

Relativně drahá "ubytovna" Asi není potřeba slovíčkařit, ale označení hotel ** je klamavé. Stravovací služby, které by měl "hotel" nabízet tedy rozhodně nečekejte. Takže čekejte ubytovnu s televizí a sociálkou na pokoji. 750 Kč za dvoulůžák se mi na Písek zdá docela dost. Co se dá pochválit je příjemné recepční/vrátné. Co rozhodně zkritizovat je čistota pokoje. Použité mýdlo, umyvadlo od zubní pasty, ve sprše se raději moc nerozhlížet...
Filip J 12.2015

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Stravování je možné domluvit v nedaleké restauraci Na Ostrově nebo v přilehlé restauraci Regina formou polopenze i plné penze. Jistě neodoláte tamní kuchyni za příznivé ceny.

Extra

SPORTOVNÍ VYŽITÍ

V blízkosti hotelu Buly je mnoho sportovních atrakcí. V bezprostřední blízkosti se nachází tenisové kurty a zimní stadion. O pár metrů dál je umístěno Sport Centrum, kde máte možnost zahrát si badminton, tenis, bowling, squash nebo toeba kuleeník. Dále je v blízkosti např. fotbalový areál nebo plavecký stadion.

Hokej - 50m
Tenis - 50m
Plavecký stadion - 200 m
Fotbalový stadion - 200 m
Sport Centrum - 100 m