Filtry

Penzion Zlatý Hrozen

Pension Okamžitá rezervace
Mlýnská 34, 47001 Česká Lípa Ukázat na mapě
?

Penzion Zlatý Hrozen poskytuje ubytování přímo v centru České Lípy, vhodný k celoročnímu pobytu. Ubytování je poskytováno ve čtyřech pokojích a jednom plně vybaveném apartmánu.

Parkování je možné na přilehlém parkoviště. Zdarma lze zaparkovat po celý víkend a v pracovních dnech od 17:00 do 8:00 hod. Mimo vyhrazené hodiny za poplatek. 

V blízkosti penzionu jsou cyklotrasy, kino, divadlo, bazén, zimní stadion, sportovní hala, Vodní hrad. Možnosti výletů v okolí – Sloup v Čechách, Kokořín, Zákupy, Lemberk, Jestřebí, Máchovo jezero aj.


Okolí

Region Českolipsko je tvořen turistickými oblastmi Máchův kraj s podoblastmi - Českolipsko, Máchův kraj, Ralsko a Kokořínsko, oblastí České středohoří, oblastí Lužické hory a Ještědský hřbet a Podještědí. 

Českolipsko patří k vyhledávaným rekreačním oblastem. Jeho atraktivnost je dána četností rozmanitých a pestrých krajinných a přírodních prvků a relativně málo narušeným životním prostředím. Jeho území pokrývají rozsáhlé lesní porosty, které zejména v severní části regionu, kde se rozkládají Lužické hory, přitahují příznivce zimních sportů do okolí Nového Boru a Kamenického Šenova. Tato oblast je dále přitažlivá i pro příznivce turistiky a cykloturistiky, je zde možnost využití přeshraničních turistických stezek do SRN. Jedná se o přechody Krompach - Oybin Hain, Krompach - Jonsdorf, Dolní Světlá - Waltersdorf a Petrovice - Lückendorf.

Srdcem Máchova kraje jsou Doksy s Máchovým jezerem, a Dubá, která je východiskem do úžasné krajinné oblasti Dubské Švýcarsko a Kokořínsko. Gotický královský hrad Bezděz na východě tvoří spolu se zříceninou Starého Berštejna na západě, zámkem Houskou na jihu a Ralskem na severu neodmyslitelnou dominantu Máchova kraje.

Máchův kraj je již tradičně vyhledávaným rájem turistů i cykloturistů. Cyklotrasy jsou vedeny po zpevněných silnicích a místních komunikacích s menším provozem, ale i po lesních či polních cestách. Jsou vhodné pro trekingová a horská kola a mají příznivé výškové poměry pro všechny generace cyklistů.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Informační služba Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.8 km Směnárna 0.9 km Terasa TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zdravotní středisko 0.8 km Aerobik 0.65 km Beachvolejbalový kurt 2.9 km Billiard 0.11 km Bowling 1.2 km Golf 3.9 km Golfový trenažér 3.9 km Horolezectví 6 km Lyžařský vlek 12.6 km Potápění 0.65 km Půjčovna kol 0.56 km Půjčovna lyží 0.56 km Půjčovna sportovního vybavení 0.56 km Šipky 0.11 km Stolní tenis 1.8 km Střelnice 1.4 km Tělocvična/sportovní hala 0.65 km Tenisový kurt - venkovní 0.65 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 46.4 km Autobusová zastávka 0.04 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Diskotéka 0.11 km Divadlo 0.25 km Houbaření Kasíno 0.75 km Kino 0.45 km Letiště 83.3 km Noční klub 1.1 km Park 0.6 km Přírodní koupání 2.9 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.1 km Bar 0.5 km Cukrárna 0.28 km Kavárna 0.28 km Pivnice 0.45 km Pizzerie 0.24 km Restaurace 0.5 km Bazén - vnitřní 0.65 km Fitness 0.6 km Kadeřnictví/salón krásy 0.25 km Masáže 0.65 km Parní sauna 0.65 km Perličková vana 0.65 km Sauna 0.65 km Wellness/lázně 0.65 km

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny TV, ledničkou, wifi internet, samostatnou koupelnou a WC. Apartmán disponuje vlastní kuchyňkou. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Stravování

Možnost zajištění snídaňových balíčků.