Filtry

Hotel Victor

Hotel Okamžitá rezervace
Husitská 709/72, 13000 Praha Ukázat na mapě

Hotel-pivovar Victor se nachází blízko centra města v jednom z největších obvodů Prahy – Žižkov.

Celá historie této oblasti je spojena s tradičním českým pivem. Moderní technologie v kombinaci s obrovskými zkušenostmi českých sládků mohou produkovat vynikající pivo.


Okolí

Poloha hotelu je vhodná pro turisty. 15-20 minut pěšky do centra města, a 10 do Staroměstské náměstí s proslulou radnicí a Orlojem. Tramvají nebo autobusem do Václavského náměstí nebo stanice metra "Florenc" jsou 2-3 zastávky.


Vybavení

Bezdrátový internet Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Informační služba Recepce Sekretářské služby TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Minigolf 1 km Tělocvična/sportovní hala 1.4 km Tenisový kurt - venkovní 1.5 km Autobusová zastávka 0.25 km Dětské hřiště 1.2 km Kino 0.86 km Letiště 15.6 km Park 0.9 km Tramvajová zastávka 0.54 km Vlaková zastávka 1.4 km Pivnice Restaurace Bazén - vnitřní 1.4 km

Pokoje

Vybavení pokojů plně vyhovuje standardu tří hvězd. Každý pokoj má mini-bar, trezor, telefon, TV, vysoušečem vlasů, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve vstupní hale a restauraci. Snídaně formou "švédský stůl" zahrnuta v ceně a podává se v hotelové restauraci 7,30 - 9,30. Zbytek je restaurace otevřena pro veřejnost do 23.00.

Recenze

úroveň ubytovny Pokoje - stará móda se základním nábytkem. Ve velkém pokoji se skoro ztratilo několik částí nábytku. . wifi pracuje bez problémů. Služba - snídaně je dobrá, ale osobní není takového druhu, zvláště pokud požadujete společnou službu. . . pro e. G. změnit pokoje nebo předčasně přihlásit. Poloha - není snadné se tam dostat. . pouze autobusem, transfer do centra
peter7922016 07.2017

dobrý hotel Právě jsem se vrátil z PRAGUE, který byl v hotelu victor na 2 noci. Hotel je vzdálen cca. 30 minut chůze od centra města, hotel je pěkné, čisté a dobré jídlo, ruská dáma na recepci mluví anglicky. oblast vypadá jako drsná oblast Liverpoolu, malovaná a tatty po stěnách. což dává špatný dojem o oblasti, nicméně jsem chodil po městě 2 noci kolem 2 hodiny ráno a neměl žádné problémy, ale musíte být velmi opatrní. během dne je vedle hotelu 207 autobusů. V podstatě, pokud nejste noc osoba tento hotel je ideální zůstat jako jeho levné taky. pokud si můžete dovolit více 10 - 20 GBP za noc, doporučuji vám, abyste zůstali blízko centra před velkým mostem. (pokud chodíte v noci těsně kolem mostu, je to trochu děsivé)
patrick b 07.2017

Pro nenáročné Tento hotel jsem si vybrala proto, že jsem potřebovala rychlé a levné ubytování v Praze. Neočekávala jsem nic závratného Recepční byla ochotná a fascinovala mě tím, že zvládala několik cizích jazyků. Pokoj byl v podstatě čistý. Super bylo, že v malé blízkosti hotelu byl i obchod s potravinami jelikož jsem nechtěla snídani v hotelu a doprava do centra se dala taky zvládnout.
andris88 03.2017

Super cena, super hotel Hotel blízko centra, za solidní peníze. Snídani jsme nevyužili, tak nemůžeme hodnotit. Klidný a dobrý spánek , po celodenním brouzdání městem. Pokoj velký, postele super. Cena odpovídá kvalitě na Prahu.
FofiDublin 08.2016

Věrka Ubytování bylo moc hezké, v hotelu byla restaurace s vlastním pivovárkem, což bylo velice příjemné. Pokoj byl také hezký, manželská postel byla velká. Sociální zařízení bylo čisté a nové. Hotel je relativně blízko centra Prahy a za velice dobrou cenu.
Věra F 05.2015

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

K našemu pivu si můžete objednat všechny druhy pivních specialit anebo jídla tradiční české kuchyni. Doufáme, že množství jídla nezklame. Úterý a čtvrtek zkoušet pivo a ochutnávat jídla budete v doprovodu "živého" Dixelandu, známé pražské kapely. 

Extra

Pivovar Victor vaří pivo plzeňského typu, který je považován za nejlepší na světě. Používáme pouze přírodní složky. Jedná se o ušlechtilý slad, aromatický chmel a speciálně připravenou vodu. Takovým způsobem, vaříme klasické světlé pivo, které se stalo standardem všech světlých druhů piva a získal popularitu po celém světě, klasické tmavé a pšeničné pivo.

Také provádíme prohlídky našeho pivovaru. Všechny milovníci piva si mohou prohlédnout výrobní proces tohoto slavného nápoje.

Během prohlídky můžete ochutnat všechny druhy našeho piva.

Jak se k nám dostat?

Poloha hotelu je vhodná pro turisty. 15-20 minut pěšky do centra města, a 10 do Staroměstské náměstí s proslulou radnicí a Orlojem. Tramvají nebo autobusem do Václavského náměstí nebo stanice metra "Florenc" jsou 2-3 zastávky.