Filtry

Hotel Prometheus

Hotel Okamžitá rezervace
Hudcova 367/78, 61200 Brno Ukázat na mapě
3,0

Hotel Prometheus se nachází v městské části Medlánky. Je vzdálen 15 minut tramvají od centra města a 10 minut autem od brněnského výstaviště BVV. Zastávka městské dopravy (tramvaj č.1a 12) je vzdálena 5 minut chůze. Parkovat lze na místě zdarma a k dispozici jsou také zabezpečená parkovací místa.

V ceně pokoje hotel nabízí nabízí Wi-Fi, snídani nebo na požádání snídaňový balíček. Každý pokoj je vybaven kobercem, TV s plochou obrazovkou a telefonem. Na vyžádání je k dispozici i fén.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Informační služba Kanceláře k pronájmu Klimatizace Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Recepce Sekretářské služby Taxi TV Úschovna zavazadel Výtah Minigolf 1 km Squash/ricochet 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.1 km Divadlo 1 km Letiště 15 km Tramvajová zastávka 0.1 km Vlaková zastávka 6 km Pivnice 0.5 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - vnitřní 1 km Wellness/lázně 5 km Catering - varianta A

Pokoje

V každém pokoji zdarma wifi, LED TV, telefon, koupelny po rekonstrukci. Dva sousedící pokoje economy mají společnou chodbu ,WC a koupelnu.

Recenze

Dlouhodobý služební pobyt Bydlení v pokojích "standard": pokoje mají vysoké stropy, žádný závěs, jen žaluzie, téměř holé zdi a tím vzniká pěkná ozvěna. Zdi jsou "papírové" a když máte prima sousedy ve vedlejším pokoji, můžete se s nimi zasmát společnému vtipu, sdílet s nimi jejich intimní chvíle a při dobrých podmínkách i kontrolovat, zda chodí pravidelně na záchod. Pár pokojů jsem vystřídala a můžete zde narazit na vrzajíci postele, proležené matrace, odrbané až průhledné prostěradlo, netěsnící dveře sprchového koutu, nemožnost někam odložit mokré osušky. Toto všechno se nutně nemusí sejít v jednom pokoji. Otevřený odpadkový koš uložený pouze v koupelně taky nevidím příliš košér. Pokud je v hotelu hodně lidí a všichni přijdou na sedmou na snídani, stojíte frontu na čaj/kafe, protože obojí vám vydá
Maruška M. 11.2019

Vyšší ceny, nižší kvalita služeb Tento hotel navštěvuji (dá se říct) pravidelně. Jediné, co za poslední rok zůstalo stejné, je vždy příjemný a ochotný personál na recepci. S kvalitou ubytování a personálu v restauraci to jde bohužel celkem z kopce. Pokoje bývají čisté, voňavé. S koupelnami je to horší. Na nedovírající dveře sprchového koutu v mnoha pokojích jsem si už zvykla. Tentokrát mě však nemile překvapil zápach z odpadů, držák sprchové hlavice omotaný nevábnou izolačkou (aby nesjížděl dolů) a rozbitá sprchová hlavice, která stříkala do všech stran. Personál restaurace je neprofesionální...při minulé návštěvě číšníka zajímalo spíše sledování restaurační TV (ve které jely lechtivé záběry filmu Vlk z Wall Street) než samotní hosté...tentokrát nás z restaurace vyhnali už v 15:00 hod. (zavírá v 18:00) i
Terezka 01.2019

výborná menu na oběd Navštěvuji celkem pravidelně a doporučuji jídlo. Trochu mě trápí rychlost zaplacení, zvláště, když spěchám na schůzku. Jinak jsem spokojená. Příjemné prostředí, čisté wc, milá obsluha, hezké obrazy a výzdoba v restauraci. Ideální na pořádání akcí.
Ewelina V 01.2017

Předvánoční Brno Slušný hotel za rozumnou cenu. Velice chutná jídla v místní restauraci, snídaně bohatá a pestrá. Jediné malé mínus, hluk z horních pater.( chůze a kroky ) Pár kroků na zastávku MHD. Parkování přímo u hotelu.
VaH 12.2016

V tomto hotelu o Vás nestojí!!! Neskutečné, jak může toto zařízení vydělávat s personálem, který ho reprezentuje... Přijeli jsme se do hotelu zeptat na možnost ubytovat se...pravda, byla noc, ale na parkovišti před hotelem nestálo ani jedno auto (pro nás znamení, že snad nebude hotel obsazený). Recepčního jsme museli budit zvoněním a následně klepáním na okno nejblíže recepci. Asi jsme mu přerušili krásný sen, protože byl hrozně nepříjemný a velice rychle nás vyhodil se slovy, že hotel je plný. Nechci nikomu křivdit, ale dle mého je malým znakem obsazenosti hotelu mj. plné parkoviště aut a třeba i nějaký autobus...zvláště u hotelu, který je docela vzdálen od nejbližší zastávky MHD... Už kvůli tomu přístupu pana recepčního - NEDOPORUČUJI
233petr 11.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Vlastní restaurace

Jak se k nám dostat?

Zastávka tramvaje: 150 m
Centrum: 15 minut tramvají č.1 a č.12
Hlavní vlakové nádraží: 15 minut tramvají č. 1 a č.12