Filtry

Hotel GRAND

Hotel Okamžitá rezervace
Palackého nám. 349, 68601 Uherské Hradiště Ukázat na mapě
2,4

K ubytování hotel nabízí 25 jednolůžkovýh a 25 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány. Bohatá nabídka tv programů, připojení WIFI, minibary, pokojové trezory, přímé telefonní spojení, koupelny vybaveny hygienickými prostředky a fény.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Cateringové služby Dětský koutek Expresní check-in Expresní check-out Informační služba Internetový koutek Klimatizované veřejné prostory Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Recepce Sekretářské služby Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Výtah Beachvolejbalový kurt 0.5 km Billiard 0.3 km Bowling 0.5 km Golf 8 km Tělocvična/sportovní hala 0.5 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.1 km Diskotéka 0.2 km Divadlo 0.5 km Kasíno 0.4 km Kino 0.4 km Noční klub 0.2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Vyhlídkové lety Bar Kavárna Pizzerie 0.3 km Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Vinárna Vinný sklípek 2 km Zahrádka Bazén - venkovní 0.5 km Bazén - vnitřní 0.5 km Fitness 0.2 km Masáže 0.2 km Perličková vana 0.8 km Sauna 0.8 km Catering - varianta A

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Dávejte si pozor v restauraci Včera jsem spolu s manželkou a dvěma kamarády navštívil restauraci hotelu, že byl výběr pouze ze čtyř jídel to pominu. Na tuto skutečnost jsme byli upozorněni s tím, že se bude měnit jídelní lístek. Servírovaná polévka byla studená. Hlavní jídlo splnilo naše očekávání. Kamarádi si dali fernet stock klasik, po dvou panácích si objednali třetí, ten už ale nebyl stejný byl citrusový, proto jsme jej vrátily a nechali si přinést klasiku. Jaké však bylo naše překvapení, když při placení byl zaúčtován i ten vrácený a navíc byl naúčtován i dvakrát čaj (po 49,-Kč), který jsme neobjednávali a nedostali, je to nehorázné. Pokud se i přes tuto realitu rozhodnete restauraci navštívit, dejte si velký pozor na účet.
Vlastimil P 02.2020

Obsluha podává lživé informace,a tvrdí,že chybu udělalo dítě,za barem. Bylo nám řečeno,ano tyto stravenky bereme,dvakrát jsme se ujišťovali.nechali nás objednat, najíst,mezitím obsluha,co nám špatnou informací dala,zmizla.bylo nám tvrzeno,že nemůžeme vést k odpovědnosti dítě - ucnici.obelhali nás,a ještě nás hnali do bankomatu,ať si vybereme peníze.tento hotel rozhodně nedoporučuji,kde obsluha neuzná svůj díl viny.DOPREDU jsme se ptali,zda ony stravenky berou.
Vera H 05.2019

Slušný hotel Hotel má výbornou polohu v centru. Můj pokoj (č.214) byl čistý a moderně vybavený. Nechyběl minibar, sejf, ani televize s bohatou nabídkou kanálů. Potěšil polštář navíc. Recepční byly milé a ochotné. Horší to bylo se snídaní. Líbila se mi prostorná snídárna s možností najíst se na terase. Nabídka jídla byla slabá a nevybral jsem si ani z džusů. Pomerančový chyběl úplně, jablečný byl teplý a ředěný. Slanina chutnala jako vařená. Celkově bych tento hotel doporučil.
Michal V 08.2018

Hotel se skvělou polohou a starším vybavením Hotel je umístněn prakticky v centru a přitom dobře dosažitelný autem. Parkování je ve dvoře a je v ceně ubytování. Recepční jsou velice příjemní. Vybavení pokoje i hotelu je již postarší. Pokud si potrpíte na novotu a luxus, tak to tady není. Na snídaně se jde takovou dlouhou cestou. Snídat se dá i venku, co je teď v létě velice příjemné. Celkově za požadovanou cenu je to dobré ubytování.
fr_petrik 07.2018

Průměrný hotel Hotel má ideální umístění v centru města na náměstí, kousek od vlakového nádraží. Pro služební cesty je tedy ideální. Není předražený a myslím si, že cena kolem 1000 Kč/noc za jednolůžkový pokoj je odpovídající. Přesto jsem se hotelu rozhodla dát průměrné hodnocení, strhávám mu tedy dva body. První za recepci, pokaždé když jsem dorazila na recepci, tak jsem musela čekat až si personál něco vyřeší mezi sebou. Poprvé, když jsem dorazila večer, mi to nevadilo, po druhé, když jsem spěchala již ráno, tak ano. A druhý za puch v pokoji. Pokoj byl sice čistý, ale v letních měsících je očividně přímo pod střechou velké vedro a v případě dlouho zavřeného okna, se tam opravdu nedalo při příchodu téměř dýchat, působilo to velmi zatuchle. Bohaté snídaně.
annakiii 07.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.