Filtry

Hotel Allvet

Hotel Okamžitá rezervace
Drnovice 115, 68201 Vyškov Ukázat na mapě
?

Hotel Allvet je nová zrekonstruovaná historická budova, která se nachází v malebném prostředí Vyškovské brány. Hotel je situován blízko významných dopravních tepen a je tedy výborně přístupný z dálnice Brno-Vyškov-Olomouc a Brno - Kroměříž. Hotel má díky své poloze a rozlehlému sportovně-relaxačnímu areálu osobitou atmosféru, pro kterou je vyhledáván ke konání oslav, svateb a konferencí, stejně jako k příjemnému trávení volného času.

Služby našim hostům: recepce a informace od 6,00 hod - do 23,00 hod, služba buzení telefonem, připojení k internetu v celém hotelu (WI-FI), Monitorované parkoviště uvnitř areálu, bezbariérový přístup, doprovodný program

Bohaté snídaně jsou pro vás nachystané formou švédských stolů či menu.


Okolí

V okolí Vyškova můžete najít plno zajímavostí.

 

Vyškov nabízí mnohá atrakce nejen pro Vaše děti. Velmi vyhledávaný je DINOPARK, ZOO a Vyškovský aquapark. 

V bezprostřední blízkosti je množství turistický tras a cílů. Rezervace Větrník, rozhledna v Drnovicích, Přehradní nádrž Opatovice, Letní přírodní koupaliště Luleč a Pistovice. Farma Bolka Polívky, Německý ostrůvek (Lysovice), Větrný mlýn (Ruprechtov). 

V krátkých dojezdových vzdálenostech jsou:

22 Km - Moravský kras a propast Macocha

19 min - Brno - muzea, nákupní galerie, zábava, památky

14 km - Slavkov a Slavkovské bojiště - dějiště bitvy tří cisařů

30 min - Kroměříž a květné zahrady UNESCO

40 min - Olomouc a historické centrum - UNESCO

30 min - Vyhlášené vinařské oblasti

Jihomoravské město Vyškov s 23 000 obyvateli leží ve Vyškovské bráně na horním toku řeky Hané asi 30 km severovýchodně od Brna. Po staletí představuje kulturní, společenské a hospodářské centrum regionu. Dnes je však především moderním evropským městem, které svým obyvatelům i návštěvníkům nabízí řadu možností, jak zde strávit příjemné chvíle.

 

Vyškovsko ohraničuje na západě Moravský kras, z jihozápadní strany slavkovské bojiště a severovýchodně přechází v úrodnou Hanáckou nížinu. Díky kulturnímu bohatství, přírodním půvabům a pestré nabídce aktivit nejrůznějšího zaměření si Vyškovsko nezadá s jinými turistickými oblastmi jižní Moravy.

 

Ve Vyškově, který je vzdálen 2 km od hotelu Allvet, můžete navštívit:

Aquapark vyhlášené ZOO s Dinoparkem hvězdárnu kino Sokolský dům pro milovníky historie Muzeum a památky Vyškova (zámek, zámecká zahrada, renesanční radnice, morový sloup, kašna, studna, hradby, kaple sv. Anny a jiné historické památky)  Propast Macocha - je více než 138 m hluboká a je největší propastí svého druhuv České republice a i ve střední Evropě


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Hotelový transport Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Přednáškový sál Recepce Sekretářské služby Terasa TV Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Beachvolejbalový kurt Golf 10 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Šipky Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní Aquapark 4.5 km Autobusová zastávka 0.28 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Jízda na koni Kino 4.3 km Letiště 29 km Park Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3.6 km Bar Kavárna Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Vinárna Zahrádka Bazén - venkovní 4.5 km Bazén - vnitřní 4.5 km Masáže Perličková vana Sauna Wellness/lázně Taxi Stolní hry Noční klub 4.5 km Přírodní koupání

Pokoje

Prostorné nově vybavené pokoje nabídnou vše co pro pohodný odpočinek potřebujete. Vybavení pokoje: koupelna s WC, sprchou nebo vanou, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou předvolbou, internet.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Události

Gurmánské kuchyně. Sportovní a relaxační pobyty.

Stravování

Stylová hotelová restaurace připravuje poctivou českou i mezinárodní kuchyni, výhradně s čerstvých surovin. V jarních a podzimních měsících připravuje tým kuchařů tématicky zaměřenou kuchyni. V letních měsících se na letních zahrádkách a terasách podávají grilované speciality.

Jak se k nám dostat?

Náš hotel je pouze 1 km od Exitu 226 D1 - VYŠKOV ZÁPAD. Na sjezdu se dáte do prava a po 1 km na pravé straně se objeví budova našeho hotelu.