Filtry

Hotel Garni Belveder

Hotel Na poptávku
Labská Stráň 105, 40502 Labská Stráň Ukázat na mapě

Hotel Belveder se nachází v divukrásné, turisticky atraktivní oblasti Českého Švýcarska, mezi Děčínem a hraničním přechodem Hřensko, v obci Labská Stráň a nabízí ubytování v celkem 10 účelně zařízených pokojích.

Hotel Belveder disponuje celkovou kapacitou 39 lůžek + 2 přistýlky. Nabízí vám ubytování v celkem 10 pokojích, a to  ve dvou-, tří-, čtyřlůžkových a v jednom- pětilůžkovém pokoji. Jednolůžkové pokoje nenabízíme, v případě zájmu je možné ubytovat jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji. 


Okolí

Zdejší krajina je jako stvořená pro pěší turistiku a cykloturistiku. Okolí hotelu nabízí mnoho turistických možností – odsud lze snadno dojít např. Do Hřenska, k oblíbeným Soutěskám, či světoznámé Pravčické bráně.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Konferenční/společenská místnost Úschovna jízdních kol Dětské hřiště Restaurace 0.88 km Zahrádka Bazén - venkovní Nekuřácké prostředí Terasa TV Vícejazyčný personál Bowling 23.9 km Golf 3.1 km Horolezectví 0.05 km Lyžařský vlek 30.1 km Půjčovna kol 12.7 km Tenisový kurt - venkovní 11.8 km Aquapark 44 km Autobusová zastávka 0.8 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Jízda na koni Kino 14.7 km Letiště 44.4 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.46 km Bar Kavárna 4.5 km Fitness 13.5 km Sauna 13.3 km

Pokoje

Útulně zařízené a plně vybavené pokoje mají sociální zařízení, některé disponují ledničkou a tv. Nabízíme také pokoj s balkonem a výhledem na kaňon řeky Labe. Všechny pokoje jsou nekuřácké, nastěhování do pokoje je možné od 14:00 hodin, uvolnit pokoj je třeba v den odjezdu do 10 hodin.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku