Filtry

Hotel Rambousek

Hotel Na poptávku
Komenského 60, 54901 Nové Město nad Metují Ukázat na mapě

Hotel Rambousek se ubytovací kapacitou řadí k hotelům rodinného typu. Svým vybavením je vhodný především k individuální turistice a k obchodním jednáním, které zde najdou i potřebné zázemí. Hotel disponuje s 14-ti dvoulůžkovými, 2 jednolůžkovými, 2 třílůžkovými pokoji.

Dále pak se 2 pokoji s apartmá které jsou dvoulůžkové s možností přistýlek a 2 dvoulůžkovými pokoji s koupelnou. Účelně zařízené pokoje nabízejí ideální možnosti nejen pro příjemný odpočinek, ale i pro práci obchodních cestujících, jimž je k tomuto účelu k dispozici fax v recepci.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Restaurace Parkoviště Místo vyhrazené pro kuřáky Praní prádla TV Vícejazyčný personál Bowling Přírodní koupání 3 km Turistické trasy v okolí Bar 0.1 km Recepce Autobusová zastávka 0.25 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Letiště 67 km Vlaková zastávka 1.4 km Bazén - vnitřní 1.5 km Fitness 0.15 km Koupele 0.15 km Masáže 0.15 km Sauna 0.15 km Wellness/lázně 0.15 km

Pokoje

Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením a sprchovacím koutem. Wifi Internet zdarma. Barevný televizor s příjmem satelitních programů k dispozici na vyžádání.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Hotelová restaurace nabízí široký sortiment teplých a studených jídel, moučníků a nápojů. Ochotný personál je zárukou klidného a ničím nerušeného posezení v příjemném prostředí. Salónek slouží pro uzavřené obchodní jednání, školení a kurzy, svatby, srazy.