Filtry

bike-Hotel Měděnec - Singltrek pod Smrkem

Hotel Okamžitá rezervace
Husova 580, 46365 Nové Město pod Smrkem Ukázat na mapě

 

Bike Hotel Měděnec nabízí ubytování v jedno až pětilůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu je 45 lůžek. Pro hosty je v celém areálu Wi-Fi signál zdarma. Parkování je možné přímo v areálu hotelu. Hotel se nachází v blízkosti sportovního areálu Singltrek. Součástí hotelu je nekuřácká restaurace. Hosté si mohou zdarma v hotelu uschovat jízdní kola.


Okolí

Hotel Měděnec se nachází v Novém Městě pod Smrkem. Ubytování je ideální pro rodiny s dětmi stejně jako pro větší skupiny přátel. Na své si přijdou milovníci turistiky, kteří mohou vyrazit na horské túry do přilehlých Jizerských hor. V přímé blízkosti hotelu se nachází sportovní středisko Singletrek, které nadchne každého příznivce horských kol. Pár kilometrů od hotelu na polské straně se nachází nově vybudovaná sjezdovka s lanovkou.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Praní prádla TV místnost Zahrada Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.1 km Vlaková zastávka 0.5 km Bar Pivnice Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - vnitřní 0 km

Pokoje

Hotel Měděnec nabízí ubytování v jedno až pětilůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu je 45 lůžek.

Recenze

Dobré ubytování pro Singletrek Pěkné a čisté ubytování, příjemný personál, možnost úschovy kol, večeře a dobré snídaně za dobrou cenu. Velmi dobrá alternativa pro ubytování během návštěvy Singletreku. Hotel vypadá nově opravený a plně dostačující. Vybavení ok, není TV, ale nikomu nechyběla :-)
Homie88 09.2018

Velmi příjemné Velmi příjemný hotel, obyčejný, ale čistý. Extrémně milý a sympatický personál nebo provozovatelé. Kousek od vstupních bodů Singltreku. Když obsazenost hotelu dovolí, není problém domluvit pozdější check-out. Přijde vhod, když třeba chcete dopoledne na kolo a před cestou domů se můžete umýt :-)
Honza K 03.2017

Dostupnost a rezervace

Stravování

Součástí hotelu je nekuřácká restaurace.

Jak se k nám dostat?

Hotel je nejlépe dostupný vlastním automobilem, který lze parkovat přímo v areálu hotelu.