Filtry

Hotel Česká koruna

Hotel Na poptávku
Masarykovo nám. 60/7, 40502 Děčín Ukázat na mapě
Hotel Česká Koruna nabízí ubytování ve 43 pokojích v kategorii SUPERIOR Class, včetně nabídky pokoje pro handicapované hosty. Pokoje nabízí pohodlné a moderní vybavení a internetové připojení zdarma. Recepce je v provozu nepřetržitě. Hotel nabízí také parkování za příplatek. Celý hotel je nekuřácký. V budově hotelu se nachází indická restaurace s terasou.

Okolí

Město Děčín nabízí návštěvníkům široké možnosti relaxace i sportovního vyžití. Navštívit můžete muzeum či divadlo, k dispozici je také termální koupaliště s krytou halou i tobogány. Najdete zde tenisové kurty i golf, krásnou a zajímavě umístěnou zoologickou zahradu i jízdárnu. Město i jeho okolí je vhodné pro cyklisty díky 50-ti km cyklostezek. Cyklostezky Vás provedou krásnými scenériemi v údolí Labe, které je lemováno Labskými pískovci a dojet můžete až do německé chráněné krajinné oblasti Krippenaparku.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Recepce Taxi TV Výtah Golf 14 km Horolezectví 0.6 km Půjčovna kol 0.6 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.05 km Restaurace Zahrádka

Pokoje

V pokojích naleznete vše pro Vaše pohodlí - moderní nábytek, pohodlné postele, koupelnu, satelitní TV a posezení. V pokojích je samozřejmostí připojení na internet zdarma.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Události

Děti do 3 let - postýlka zdarma Děti do 6-ti let - použití stávajících postelí zdarma Děti do 12-ti let - na přistýlce za cenu 650 Kč

Stravování

V budově hotelu se nachází indická restaurace Taj Mahal.