Filtry

Hotel Elmontex

Hotel Okamžitá rezervace
Edisonova 795/88, 70030 Ostrava Ukázat na mapě
2,0

Hotelový dům Elmontex se nachází v klidném prostředí Ostravy-Hrabůvky. Účelně zařízené pokoje zajišťují svým hostům veškeré pohodlí za nízkou cenu. Hotelová restaurace přímo v budově nabízí vynikající kuchyni. Pro uzavřenou společnost máme k dispozici tři salónky. Ubytování zajišťujeme po celý rok jak firmám, tak i jednotlivcům. Hotel je vhodný pro krátkodobý i dlouhodobý pobyt.

Nacházíme se v blízkosti Bělského lesa, kde je možnost sportovat, jezdit na kole po vyznačených cyklostezkách, bruslit. V Bělském lese je taky areál minigolfu. Nedaleko našeho hotelu byl nedávno otevřen Aquapark Ostrava-Jih.

Hotelový dům je otevřen non-stop. Na recepci nabízíme drobný prodej a vedle recepce je telefonní automat na mince. Hotel má vlastní, kamerově hlídané parkoviště. Ubytování je vhodné pro pracovníky na služebních cestách, turisty i pro ubytování dlouhodobějšího charakteru.

Za ubytování se platí hotově, po dohodě je možno platit i fakturou.


Okolí

Nejbližší tramvajová zastávka je odtud vzdálená 300 metrů a do průmyslové zóny Dolní Vítkovice, zapsané na seznam památek UNESCO, to máte 3 km.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Přednáškový sál Recepce Terasa TV Výtah Minigolf 0.7 km Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.5 km Park 0.5 km Tramvajová zastávka 0.05 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Vyhlídkové lety Pivnice 0.07 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 1 km Fitness 0.7 km

Pokoje

Standardní pokoje jsou vybaveny základním zařízením (postele, židle, stůl, noční stolek, skříň) a na každém pokoji je telefonní linka. Sociální zařízení jsou společná vždy pro dva pokoje.

Apartmán je navíc vybaven televizí, lednicí, kobercem, sedací soupravou a má své vlastní sociální zařízení. 

Recenze

Pan Nádherná restaurace, krásné a příjemné prostředí, velmi velký výběr piva, vlasní a výborné. Kuchař dobrý, jídlo chutné. Bohužel komplet zklamání z obsluhy. Nic katastrofálnějšiho jsem nikdy nezažil. Ani v hostinci U Chýlků, kde by to člověk čekal. Vrchní pravděpodobně sjetý, minimálně tak působil, jelikož byl vycukaný a poplašený. To že byl oblečený hrozně, špinavé modré rifle, kapsy plné všeho možného, bylo vidět, špinavé nevzhledné tričko. Servírka starší paní silnějších tvarů, oblečená byť do firemní košile, tak to bylo nevkusné, ale to by nevadilo, jen kdyby chování bylo na úrovni odpovídající vzhledu a výbavě restaurace. Pozdrav při vstupu takřka žádný, ale dostatečně jasná a hlasitá informace, že si máme sednout do vedlejší části. Dali jsme si 2 jídla, ja křidélka a
David Siegelstein 03.2020

Dostupnost a rezervace

Stravování

Hotelová restaurace má kapacitu 100 míst. Nabízíme i možnost rezervace hotelových salónků, pro uzavřenou společnost. Salónky jsou plně klimatizované, vhodné pro konání společenských akcí, jako jsou svatby, promoce, rodinné oslavy, ale i firemní večírky, rauty apod. Salónky jsou tři, s kapacitou pro 18, 24 nebo 60 osob. Výhodou je možnost ubytování přímo v hotelovém domě.