Filtry

Pension Pavla

Pension Na poptávku
U Trati 4/13, 36004 Karlovy Vary Ukázat na mapě

Pension Pavla nabízí útulné ubytování pro klienty, kteří se rozhodnou navštívit západočeské lázně Karlovy Vary. Nachází se v poklidné městské části Bohatice přibližně 1,5 km od centra města. 

Ubytování v pensionu nabízíme ve dvou a třílůžkovém pokoji s možností přistýlky. Celková ubytovací kapacita pensionu je 5 lůžek + možnost jedné přistýlky v třílůžkovém pokoji.

Hosté mohou také k odpočinku a relaxaci využívat příjemné prostředí zahrady přímo u ubytovacího zařízení.

Parkování je zajištěno v zahradě pensionu zcela zdarma. 

Hovoříme anglicky, německy, polsky a rusky.


Okolí

Kultura

Známé lázeňské středisko Karlovy Vary nabízí celou řadu kulturních atrakcí.
Na kolonádě se kromě ochutnávek léčivých pramenů mohou návštěvníci pensionu zaposlouchat do promenádních koncertů.
Město Karlovy Vary nabízí podívanou v galeriích s výstavní činností, je zde řada koncertních sálů i divadlo.

Sportovní aktivity​​​​

V dostupné vzdálenosti od našeho pensionu Pavla je golfové centrum se stylovou restaurací.
Autem je v Karlových Varech dostupné veřejné koupaliště Rolava. 
Ve městě je řada lázeňských domů, tenisové kurty a nádherný park s možností procházek po turistických stezkách.


Vybavení

Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Informační služba TV Zahrada Golf 1 km Autobusová zastávka 0.02 km Rybolov Bazén - venkovní 1.5 km Kuchyň Vícejazyčný personál Lyžařský vlek 12.1 km Půjčovna kol 2.7 km Squash/ricochet 5.6 km Tenisový kurt - venkovní 2.1 km Aquapark 34.3 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 3.4 km Kino 2.5 km Letiště 10.4 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Bar 0.16 km Kavárna 2.5 km Pivnice 1.5 km Pizzerie 3.4 km Restaurace 0.65 km Bazén - vnitřní 1.5 km Kadeřnictví/salón krásy 1.2 km Koupele 2.2 km Masáže 2.2 km Perličková vana 2.7 km Sauna 2.7 km Wellness/lázně 2.7 km

Pokoje

Ubytování v pensionu nabízíme ve dvou a třílůžkovém pokoji s možností přistýlky.
Oba pokoje mají samozřejmě vlastní sociální zařízení a TV se SAT.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

K dispozici je vybavená kuchyň, ve které najdete lednici, mikrovlnnou troubu, vařič, rychlovarnou konvici a potřebné nádobí. V našem pensionu je taktéž možné zajistit snídaně, ovšem po předchozí domluvě.

Jak se k nám dostat?

Zastávka MHD č. 5 přímo naproti pensionu.