Filtry

Hotel Enjoy Inn

Hotel Na poptávku
Zbrojnická 115/4, 30100 Plzeň Ukázat na mapě

Hotel Enjoy Inn se nachází v centru Plzně a nabízí ubytování ve 21 pokojích a luxusních apartmánech o velikosti 1 - 5 lůžek. Hotel má výtah a disponuje čtyřmi patry s pokoji. V prvním patře je vyhrazený prostor pro kuřáky. Hotelová recepce je otevřena nonstop. Placené hlídané parkoviště je vzdáleno cca 150 m od hotelu. Pro děti je zde připraven dětský koutek. Hosté se mohou zrelaxovat v sauně či při masáži, nebo si zajít do hotelové kavárny a bageterie. Wifi připojení k internetu v celém objektu zdarma.


Okolí


Plzeň má svým návštěvníkům jistě co nabídnout. Nachází se zde monumentální gotická katedrála s nejvyšší kostelní věží v Česku, druhá největší synagoga v Evropě, několik muzeí a galerií a celá řada krásných historických budov. Příjemnou procházku historickým centrem můžete zakončit v některé z místních kaváren či restaurací, v létě přímo na zahrádce s překrásným výhledem do rozkvetlých sadů, Plzeňský pivovar a pivo přímo od zdroje.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.15 km Nekuřácké prostředí Dětský koutek Klimatizace Místo vyhrazené pro kuřáky Praní prádla Recepce Směnárna Vícejazyčný personál Výtah Bowling 0.6 km Tenisový kurt - venkovní 0.7 km Autobusová zastávka 0.07 km Divadlo 0.55 km Kino 0.35 km Park 0.06 km Přírodní koupání 1.9 km Tramvajová zastávka 0.09 km Vlaková zastávka 1.3 km Kavárna Restaurace 0.04 km Snack bar Snídaně Bazén - vnitřní 1.7 km Masáže Sauna Župan Terasa TV Golf 3.6 km Minigolf 4.1 km Squash/ricochet 2.1 km Střelnice 3.3 km Tělocvična/sportovní hala 1.9 km Tenisový kurt - vnitřní 2.1 km Aquapark 60 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 2 km Diskotéka 1 km Kasíno 1 km Noční klub 0.25 km Turistické trasy v okolí Bar 0.08 km Cukrárna 0.3 km Pizzerie 0.4 km Bazén - venkovní 4.3 km Fitness 0.5 km Wellness/lázně 0.9 km

Pokoje


K dispozici je celkem 21 pokojů v kategoriích Standart, Comfort a Luxus. Pokoje všech kategorií jsou vybaveny klimatizací a ústředním topením a mají vlastní koupelnu s vanou a WC.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování


K ubytování lze objednat snídani, podávanou formou švédských stolů. Součástí hotelu je kavárna a bageterie. Nejbližší restauace je vzdálena pouhých 50 m.

Extra


V případě obsazenosti vyšší než pět pokojů pro jednu skupinu, je vyžadována garance platby platební kartou pro případ, že by někdo z ubytovaných poničil zařízení.

Jak se k nám dostat?


Hlídané parkoviště (za poplatek) se nachází cca 150 m od hotelu. Autobusová a tramvajová zastávka jsou vzdáleny necelých 100 m. Vlaková stanice ležív ve vzdálenosti cca 1300 m.