Filtry

Hotel Bonato

Hotel Na poptávku
Lázeňská 102, 54701 Náchod Ukázat na mapě
Součástí Hotelu Bonato je restaurace s 80 místy u stolů, tanečním parketem a podiem pro hudbu, zde se dají uspořádat společenské akce až pro 120 osob. Součástí hotelu je také salonek Hexagon pro 12 osob. Kavárna má kapacitu 45 míst, kde se pořádají akce menšího charakteru do 50 osob. Dále můžete navštívit tzv. Zimní zahradu s krbem, vodopádem a atraktivním interiérem. V letní sezóně je otevřeno i venkovní posezení před hotelem - Zahrádka s 28 místy a k dispozici je také Zahradní altánek s grilem. Pro všechny návštěvníky je určeno i vlastní non-stop parkoviště před hotelem, imobilní občané mohou využívat celé přízemní patro budovy.

Okolí

Ratibořice - babiččino údolí, komplex Teplicko-adršpašských skal, vojenská pevnost Dobrošov, přehradní nádrž Rozkoš, zámky Nové Město nad Metují, Náchod, klášter v Broumově, dřevěný starobylý kostelík ve Slavoňově a další zajímavosti se nalézají v blízkém okolí, převážně na turistických trasách a cyklostezkách. Město Náchod nabízí dostatek kulturních, sportovních i společenských aktivit, divadlo, koupaliště, krytý bazén, zimní stadion, tenisové kurty a pod.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Bezbariérový přístup Cateringové služby Klimatizované veřejné prostory Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 1 km Pokojová služba Praní prádla Přednáškový sál Sekretářské služby Směnárna Terasa Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zdravotní středisko 2 km Golf 0.04 km Horolezectví 0.02 km Lyžařský vlek 0.1 km Tenisový kurt - venkovní 0.3 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 4.5 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Jízda na koni Letiště 68 km Lov Přírodní koupání 4 km Rybolov Vlaková zastávka 2 km Vyhlídkové lety Bar Cukrárna 0.8 km Internetová kavárna Kavárna Pizzerie 1.8 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 4.5 km Bazén - vnitřní 1 km Kadeřnictví/salón krásy 1.5 km Sauna 4.5 km Wellness/lázně 4.5 km Catering - varianta A Domácí mazlíčci

Pokoje

Hotel Bonato nabízí ubytování v několika druzích pokojů od jednolůžkových až po rodinná apartmá. Celková kapacita objektu je 25 pokojů a více než 60 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se sat. programy, rádiem a telefonem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku