Filtry

Hotel Amos

Hotel Na poptávku
Fučíkova 184, 74245 Fulnek Ukázat na mapě

Pro své hosty má hotel připraveno 7 dvoulůžkových pokojů a 4 dvoulůžková apartmá s celkovou kapacitou až 30 lůžek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, satelitní TV, telefonem, Wi-fi, minibarem. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédského stolu. 

V hotelové restauraci  nabízíme široký výběr jídel a nápojů, v letních měsících příjemné posezení na zahradních terasách.

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.


Okolí

Dominantou náměstí je věž radnice, která byla postavena v roce 1610. Sloup Nejsvětější Trojice uprostřed náměstí byl postaven v roce 1718, je prací sochaře Stumera. Kašna sv. Jana Sarkandra a sousoší Jana Nepomuckého jsou dílem sochaře J.J.Heintze z poloviny 18. století.

Zámek je nejvýraznější dominantou města. Původní gotický hrad z konce 13. století byl přebudován ve 2.pol. 17.století. Současná podoba zámku je z roku 1810, kdy byl po požáru obnoven. Zámek je v soukromém vlastnictví a pro veřejnost je uzavřen.

Druhou dominantou města je Kostel sv. Josefa při kapucínském klášteře z roku 1683. Slouží jako výstavní, koncertní či divadelní sál.
Chrám Nejsvětější Trojice je jedním z nejkrásnějších chrámů celé Moravy. Postaven byl v letech 1750 – 1760. Chrám je spojen s náměstím unikátním barokním schodištěm.
Památník Jana Amose Komenského z 15. století je národní kulturní památkou.

Nedaleko hotelu se nachází sportovně-rekreační centrum HEIpark Tošovice. Návštěvníkům nabízí zábavu, relaxaci u vody i adrenalin na bobové dráze, v lanovém centru či na horolezecké stěně, v zimním období na sjezdovkách a snowparku. Pro děti jsou připraveny trampolíny a skluzavky.

Muzeum Tatra Kopřivnice - Ve zcela unikátním Technickém muzeu Tatra Kopřivnice je zachycena téměř stopadesátiletá historie automobilky Tatra od doby, kdy byl roku 1897 vyroben první automobil v Rakousko-Uhersku, nazvaný Präsident. Osobní, sportovní a nákladní automobily značky Tatra, podvozky, motory, sportovní letoun a další zajímavosti jsou pro mnohé návštěvníky města tím největším lákadlem.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Obchodní centrum 0.9 km Pokojová služba Směnárna 0.8 km Taxi TV Úschovna zavazadel Zahrada Aerobik 0.5 km Billiard 0.4 km Bowling 0.2 km Golf 6 km Lyžařský vlek 5.6 km Půjčovna kol 0.8 km Půjčovna sportovního vybavení 0.5 km Tělocvična/sportovní hala 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 0.05 km Autobusová zastávka 0.32 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Diskotéka 0.7 km Houbaření Kino 1 km Letiště 15 km Noční klub 0.7 km Park 0.45 km Vlaková zastávka 1.3 km Cukrárna 0.5 km Kavárna 0.5 km Pivnice 0.3 km Pizzerie 0.7 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 5.6 km Fitness 0.8 km Kadeřnictví/salón krásy 0.65 km Masáže 0.9 km Perličková vana 0.9 km Sauna 0.9 km Wellness/lázně 0.9 km

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním ociálním zařízením (WC, sprcha), TV-Sat, minibarem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

V příjemném prostředí naší hotelové restaurace Vám nabídneme speciality našich kuchařůl. Samozřejmostí je také  nabídka kvalitních vín, českých piv a alkoholických i nealkoholických nápojů.

V letních měsících hotel nabízí příjemné posezení na zahradních terasách.