Filtry

Ubytování v Zooparku Zelčín

Apartmán Okamžitá rezervace
Zelčín 1, 27601 Hořín Ukázat na mapě
?

Zoopark Zelčín je situován na okraji obce, jako farma a zoopark zaměřený na chov domácích zvířat a volnočasový areál zaměřený na agroturistiku. Netradiční prostředí farmy a kontakt se zvířaty doplňuje ubytování v apartmánech a kempu.

Apartmány jsou součástí farmy s přímým výhledem na výběh pštrosů Emu a koz kamerunských a ovcí romanovských.  Dvojpokojvé apartmány mají samostatné sociální zařízení, kuchyňku s ledničkou, k dispozici je TV, pokrytí WIFI signálem.

Kemp je umístěn mimo areál, podél Vraňansko-Hořínského plavebního kanálu. Pro ubytování disponuje chatkami a tee-pee stany k pronájmu, velkou loukou pro stanování a parkování karavanů a obytných aut.


Okolí

Areál Zooparku je umsítěň z jedné strany mezi břehy plavebního kanálu a z druhé strany jej obklopují lužní lesy se slepým ramenem řeky Vltavy. 

V těsné blízkosti zooparku vede cyklostezka EV7 Vltavská. V dostupné vzdálenosti pro ubytované, je dostatek turistickch cílů pro návštěvu. Město Mělník, zámek Nelahozeves a Veltrusy, hora Říp, Chráněná krajinná oblast Kokořínsko – Máchův kraj a mnoho dalšího. 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Dětský koutek Kabelový internet Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka TV Venkovní gril Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Půjčovna kol Stolní hry Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Jízda na koni Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Vyhlídkové lety Restaurace Snídaně Zahrádka

Pokoje

Apartmán se skládá z ložnice a obývacího pokoje s kuchynským koutem. Samostatně je umístěno sociální zařízení, sprcha a toaleta. V ložnici jsou 2 lůžka. V obývacím pokoji je rozkládací gauč. Plochá televize, stůl + židle. Kuchyňský kout je vybaven vařičem a ledničkou. Varná konvice je k dispozici.

Chatky jsou součástí  kempu v rámci areálu Zooparku, situované pod břehy Vltavského plavebního kanálu, kde během dne můžete sledovat lodní dopravu. Počet lůžek v chatce 6 ( 3 x 2 palandy ). Základní turistické ubytování. Je nutno vzít s sebou spacáky nebo případně zamluvit lůžkoviny za jednorázový poplatek.  

Tee-pee jsou umístěna v kempu, situovaném pod břehem Vltavského plavebního kanálu. Během dnes tak můžete pozorovat lodní dopravu z blízkosti. Tee-pee nemají ohniště! Podlaha je zpevněna. Pro ubytování doporučujeme karimatky, nebo nafukovací matrace. Netradiční turistické ubytování. Tee-pee není uzamykatelné. Pro uložení cenností, kol a pod.,  kontaktujte správu kempu. ​Min. 6 míst ke spaní. Cena za jednu noc je fixní ve výši 800 Kč pro libovolný počet osob.

 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Události

Ubytovaní v aparmánech 2+2 a v apartmánech na vile při pobytu minimálně 2 noci a rezervaci přes naše stránky mají vstup do ZOOPARKU zdarma. K tomu každé dítě dostane zdarma 1 kolečko na koni.

Stravování

Součástí Zooparku je Hostinec u Bedřicha s kapacitou 55 míst a venkovní terasou s kapacitou 80 míst. Jídelní lístek je sestaven převážně z národní kuchyně s denní nabídkou jídel. Mimo sezónu (září - květen) je hostinec otevřen pouze o víkendu nebo svátcích.

Během celého roku je otevřen stánek u vchodu do ZOOPARKU. Nově jsme otevřeli v ZOOPARKU PIZZERII !!

Extra

Pro všechny návštěvníky máme k dispozici půjčovnu kol a koloběžek a in-line bruslí.

Další možností je zapůjčení raftu pro plavbu na Vltavě. Trasa začíná ve Vraňanech za malou vodní elektrárnou a končí na Mělníku na Labi pod starým mostem Josefa Straky na levém břehu řeky. Tato plavba je vhodná pro rodiny s dětmi, plavba je po bezpečné a klidné vodě, cestou nepřekonáváte žádné komplikované úseky ani jezy. Díky dolnímu toku pod Prahou je zde po celý rok dostatečné množství vody. 
Vodáky naložíme v Zelčíně a odvezeme na Vltavu do Vraňan, po dokončení trasy pro posádku zajedeme na Mělník a přivezeme zpět do Zelčína.
Cena za zapůjčení jednoho raftu včetně dopravy je 1200,-Kč. Pro ubytované je poskytována sleva ve výši 200,- Kč na 1 raft.

Jak se k nám dostat?

Od Prahy cca 25min: Po teplické dálnici D8; exit 18 u Nové Vsi směr Mělník; po asi 4 km přejedete železniční nadjezd a poté druhou odbočkou do prava směr Lužec n.Vl.; před nechráněným přejezdem v obci Lužec odbočíte doleva; přejedete most přes plavební kanál; projedete po hlavní obcí a na křižovatce u autobudové zastávky odbočíte doleva směr Hořín; po 1 km obec Chramostek a dále podél kanálu; po dalším 1 km obec Zelčín! 

Od Mělníka: Po krátkém zakroužení na kruhovém objezdu se vydáte po novém mostě přes Labe směr Kralupy n.Vl.; hned za mostem odbočíte doleva a po 100m doprava; vjedete do obce Brozánky; na konci obce odbočíte doleva směr Hořín; projedete po hlavní silnici obcí; po 1 km přejedete most přes kanál; po dalším asi 1 km obec Vrbno; na návsi pojedete doprava směr Lužec; asi po 1,5 km obec Zelčín!

Parkování zdarma.