Filtry

Hotel Styl

Hotel Na poptávku
Na Stráni 155, 53901 Hlinsko Ukázat na mapě
?

Hotel Styl je tvořen dvěmi budovami, společnou recepci naleznete v hlavní budově v prostorách restaurace. V prvním patře této budovy je část hotelových pokojů. Druhá, větší část pokojů, je v oddělené druhé budově, která je vzdálena asi 100 metrů. Hotel Styl nabízí 5 jednolůžkových, 12 dvoulůžkových a 1 třílůžkový pokoj. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, pokoje jsou vybaveny TV + SAT. Restaurace, kavárna, bar, parkoviště. Lyžarský vlek hned vedle hotelu.


Okolí

Lyžařský areál Hlinsko: okolí Hlinska nabízí zimním návštěvníkům nejen množství běžeckých tras pro lyžování, ale i tři lyžařské vleky a dvě sjezdové dráhy. V širokém okolí jsou neustále obnovovány trasy pro běžkaře, které návštěvníky vyvedou z Hlinska na všechny světové strany. Nejpoutavějšími trasami jsou bezesporu trasy Obecním lesem v blízkosti Ratajských rybníků směrem na Jeníkov, Dědovou a dál až na Filipov nebo Kameničky. Vytrvalejší lyžaři mohou vyrazit kolem Hamerské nádrže a vrátit se do Hlinska přes Svatojánské Lázně. Na opačné straně města vedou trasy kolem železniční tratě do Holetína, na Babáky nebo do Srného. Jedna ze dvou sjezdovek v těsné blízkosti hotelu. Lyžařské vleky a dvě sjezdovky leží přímo před hotelem. Sjezdové dráhy společně s vleky byly zrekonstruovány a upraveny. V širokém okolí je hlinecká sjezdovka jedna z nejnavštěvovanějších zimních atrakcí. V neposlední řadě je třeba zmínit i nově rekonstruovanou krytou zimní halu s bruslařským hřištěm, která leží ve městě nedaleko hotelu. Pokud máte zájem, můžete si jít zaplavat do krytého plaveckého bazénu.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0 km Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Parkoviště pro autobusy a kamiony Recepce Taxi Terasa TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Beachvolejbalový kurt 0.05 km Lyžařský vlek 0 km Půjčovna kol 4.5 km Půjčovna lyží 0.05 km Tenisový kurt - vnitřní 0.25 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 25 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.05 km Diskotéka 1.5 km Divadlo 0.3 km Houbaření Přírodní koupání 3 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Vyhlídkové lety Bar Pivnice Restaurace Zahrádka Koupele Masáže Parní sauna Perličková vana Sauna Tepidarium Wellness/lázně

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Naše restaurace není určena pouze pro hotelové hosty, ale i pro ostatní návštěvníky, má kapacitu 90 míst (je tvořena dvěmi samostatnými místnostmi, které jsou spolu propojeny a které mají společný bar).
V restauraci se konají: svatby, slavnostní setkání, taneční večery, školení.
V létě je též součástí restaurace venkovní terasa, která nabízí velice příjemné a klidné posezení v přírodě.

Od 11:00 do 14:00 Polední menu, nebo minutkové speciality po celý den

Extra

Hotel Styl je uzpůsoben k pořádání různých školících akcí, slavnostních setkání, svateb, večírků a diskoték.