Filtry

Hotel Trosky

Hotel Na poptávku
Troskovice 31, 51263 Rovensko pod Troskami Ukázat na mapě
Hotel je v celoročním provozu a jeho kapacita je 39 lůžek v pěti pokojích (5 x 2 lůžkový) a pěti vícelůžkových apartmánech, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Všechny pokoje i apartmány mají kompletní sociální zařízení. K dispozici jsou i připojení k internetu a televizory.

Okolí

Kouzelná krajina Českého ráje láká všechny sportovce i romantické turisty a nejen je. Chcete jít pěšky, jet na kole, šplháte po skalách, jezdíte na koni, rádi se koupete nebo chcete jenom odpočívat? Tak potom je to ideální místo pro Vás! V Českém ráji se Vám splní jakékoliv přání. Přejete si strávit několik klidných a pohodových dní v zimě na běžkách? I to je v Českém ráji možné. Pravověrní zimní turisté nebudou obtěžováni ruchem a shonem obvyklým v lyžařských centrech a uvidí turistické a přírodní zajímavosti tohoto kraje v nové, nezvyklé podobě zimní krásy a romantiky.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Dětský koutek Pokojová služba Taxi Terasa TV TV místnost Venkovní gril Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Horolezectví 0 km Půjčovna kol 0 km Stolní hry Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.5 km Dětské hřiště Houbaření Jízda na koni Rybolov Vlaková zastávka 3 km Vyhlídkové lety Bar Pivnice Restaurace Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka Masáže Perličková vana Sauna

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Stravování je zajištěno v hotelové restauraci. Mimo letní sezónu červenec - srpen pro Vás zajistíme rodinné oslavy (svatby, životní jubilea, různá setkání „po letech“, křtiny) a firemní akce (večírky, rauty, školení, setkání s Vašimi zákazníky) včetně ubytování, nebo také školy v přírodě. V hotelové restauraci můžete ochutnat tradiční hotová česká jídla a speciality minutkové kuchyně. Nejen pro ty nejmenší jsou připraveny zmrzlinové poháry, sladké moučníky a jiné dobroty. Na objednávku pečeme husy, kachny, selata, vepřová kolena, jídla ze zvěřiny i klasické zabijačky. Záleží jen na Vašem přání. Kromě příjemného posezení v restauraci nebo na terase Vám nabízíme také možnost uspořádání společenských a firemních akcí - oslavy, svatby, pohřby, školení, prezentace, rauty, večírky nebo bankety. K dispozici je salonek s kapacitou 35 míst. Bistro nabízí hostům i návštěvníkům nápoje a jídla rychlého občerstvení (párky, klobásy, hot dogy), ale také jídla hotová z nabídky hotelové kuchyně. Snídaně jsou kontinentální (výběr zněkolika druhů snídaňových menu). Obědy a večeře pak výběrem z nabídky hotových a minutkových jídel.

Jak se k nám dostat?

Autobusové nádraží: 10000 m Centrum: 10000 m Vlakové nádraží: 4000 m