Filtry

Hotel Riviera Děpoltovice

Hotel Na poptávku
Děpoltovice 127, 36225 Děpoltovice Ukázat na mapě
Srdečně Vás vítáme v Hotelu Riviera, který leží v tichém a příjemném prostředí na břehu jezera, pouhých 7 km od centra světoznámých lázní Karlovy Vary. Všech našich 51 útulných pokojů (1 - 4 lůžkových) je vybaveno sprchou, WC, TV + SAT, převážná většina z nich i balkónem a minibarem. Součástí Hotelu Riviera jsou také bungalovy s novým vybavením. V každém bungalovu jsou tři dvoulůžkové pokoje, WC, sprcha, Sat-TV,velká terasa, kuchyně se zařízením.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezpečnostní schránka Cateringové služby Informační služba Konferenční/společenská místnost Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Bowling Půjčovna kol 0 km Úschovna jízdních kol Dětské hřiště Diskotéka 3 km Houbaření Jízda na koni Bar Kavárna Restaurace Zahrádka Bazén - vnitřní 0 km Kadeřnictví/salón krásy Masáže 0 km Perličková vana Sauna 0 km Wellness/lázně

Pokoje

Všech našich 51 útulných pokojů (1 - 4 lůžkových) je vybaveno sprchou, WC, Sat-TV a převážná většina z nich i balkónem a minibarem. Vyhovují všem věkovým kategoriím a svou velikostí i rodinám s dětmi. V naší restauraci si vychutnejte české i mezinárodní speciality, které jsou připraveny našimi šéfkuchaři. Dále Vám nabízíme vhodné prostředí pro svatby, slavnostní příležitosti, smuteční hostiny, firemní školení, konference, soukromé večírky, recepce, rauty, ale také prostory pro prezentaci Vašich výrobků - v letní sezóně (květen - září) v našem zahradním altánu s krbem přímo na břehu jezera, celý rok pak v restauraci nebo v nově zrekonstruovaném a nejmodernější audiovizuální technikou vybaveném salonku. Zeptejte se nás a my Vám rádi sestavíme menu a program dle Vašich individuálních požadavků a přání. Součástí hotelu jsou také bungalovy s novým vybavením v příjemných cenových relacích. V každém bungalovu jsou tři dvoulůžkové pokoje, WC, sprcha, Sat-TV,velká terasa, kuchyně se zařízením, vlastní parkoviště.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

V naší restauraci si vychutnáte české i mezinárodní speciality, které jsou připraveny našimi šéfkuchaři. Dále Vám nabízíme vhodné prostředí pro svatby, slavnostní příležitosti, smuteční hostiny, firemní školení, konference, soukromé večírky, rauty, ale také prostory pro prezentaci Vašich výrobků - v letní sezóně (květen - září) v našem zahradním altánu s krbem přímo na břehu jezera, celý rok pak v restauraci nebo v nově zrekonstruovaném a nejmodernější audiovizuální technikou vybaveném salonku.

Extra

Super zábavu a odpočínek nabízí relaxzentrum s barem. Zejména vyhřívaný bazen 40m2 / 29° C s vířívkou, proti-proudem a atrakcemi s možností otevření, takže je v momentě součástí sluneční terasy v bezprostřední blízkosti jezera! Sportovní vyžití zaručuje bowling, billiard, stolní kopaná… Sauna a masáže se postarají o zbytek !

Jak se k nám dostat?

Děpoltovice 1km
Nová Role 3 km
Karlovy Vary 7 km
Hrad Loket 15 km
Hrad Bečov 30 km
Lyžařský vlek 8 km
Běžecké stopy 15 km